М1

Перший музичний

М1 — найбільший музичний телеканал України.

За свою 14-річну історію М1 створив величезну кількість музичних і розважальних програм. Студійні сейшени у проекті «tvій формат».

«webкамера» — всевидюще око на цікавих подіях.

«Моя ПРОФЕШН» з Дівчиною Блондой — про актуальні тренди і яскраві фешн-події.

«Головний хіт-парад країни» з ведучою Emma D — десятка найактуальніших відеокліпів каналу.

«M20 Інтернет-чарт» — хіт-парад з двадцяти суперових, ульотних, нереальних, прикольних, кульних кліпів, найпопулярніших на m1.tv.

М1_интернет хит парад 20

M1 Place Chart — хіт-парад, що базується на голосуванні в «ефірі» першого 3G радіо України – M1 place.

«Dance Parade від Kiss FM на М1» з Mr. Sunny — шалений ритм клубного життя, десятка кліпів зі світових данс-майданчиків.

best 10 — десятка популярних пісень, які модна почути на радіостанції Хіт FM та побачити в ефірі М1.

«Золотий грамофон» з ведучими Олею Цибульською і Микитою Добриніним — спільний хіт-парад М1 і радіостанціх «Русское радио — Украина».

M1 TOP 10 — власний хіт-парад каналу, 10 кращих кліпів за версією М1.

Частка М1 за цільовою аудиторією 14–49 50тис.+ у 2015 році склала 1,38% (дані вимірювання телевізійної аудиторії Nielsen належать ІТК, оброблені StarLightMedia).

Також М1 постійно проводить концерти та музичні вечірки на кращих клубних і концертних майданчиках країни.

У 2015 телеканал провів першу церемонію «M1 Music Awards», що спрямована на визначення видатних досягнень в музичній індустрії та визнання особистого вкладу у розвиток вітчизняного шоу-бізнесу. Переможців обиратили у 10 номінаціях, серед яких — «Співак року», «Співачка року», «Гурт року», «Дует року», «Дебют року» та «Кліп року». Окрім артистів, нагороди отримали найкращі продюсери, аранжувальники, кліпмейкери та інші. Лауреатам вручали статуетки зі скла та металу від метеориту.

Але головне, звісно, — це музичні кліпи, що транслюються по всій Україні в аналоговому та цифровому ефірі, на супутнику і у більшості кабельних мереж, у широкоформатному (16:9) вигляді і у стереозвучанні.

М1 — перший музичний!


Керівник М1 — Сергій Перцев

Для запитів журналістів — Анна Фещенко, anna_f@m1.tv, +38 (044) 205 44 80 (вн. 136), https://www.facebook.com/anna.feshchenko

m1.tv

+38 (044) 205 44 80

03028, а/я 2, Київ, Україна

03028, вул. Олега Кошового, 2-б, Київ, Україна

info@m1.tv