М2

Від українських музикантів

Телеканал М2 був створений у 2007 році як супутниково-кабельний телеканал з цілодобовою трансляцією музичних кліпів у стереозвучанні для широкої аудиторії та з девізом «Тільки музика».

З 1 травня 2015 року телеканал М2 повністю переформатувався та почав показувати тільки ті музичні кліпи, до створення яких причетні українські музиканти. Причиною зміни формату став новий етап у розвитку української музики, коли нове покоління українських музикантів з яскравими ідеями і високим рівнем таланту та виконання зробило можливим наповнення телеканалу, що віщає нон-стоп 24/7, виключно локальною музикою.

«Головний Хіт-парад України» визначає 20-ку найбільш популярних кліпів М2. Щоденно – актуальний чарт минулого дня, в неділю – підсумковий випуск за тиждень з ведучою Ерікою.

M2

«ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ХІТ-ПАРАД» — 10 найкращих україномовних кліпів тижня.
Проект «Всі кліпи» — кліпи окремо взятих українських виконавців і груп у хронологічному порядку.

«Як це було» — проект про те, як зароджувався український шоу-бізнес. Спогади людей, котрі  творили вітчизняну музичну індустрію, історії перемог і поразок.

«Хіт конвеєр» — новий великий проект для розвитку україномовних пісень. «Ми чекаємо на нові україномовні пісні, які можуть стати хітами нової України. Ми чекаємо на відкриття нових імен — композиторів, поетів, виконавців, які готові до зіркової кар’єри.  … Окрім зазначених у Правилах релізу альбому кращих 12 композицій, зйомки кліпу і показу його на наших медійних ресурсах, ми сподіваємось на увагу з боку української музичної спільноти, та розглядаємо можливість запропонувати переможцю або декільком переможцям тривалу співпрацю у формі, яку будемо обговорювати напряму з ними. Принаймні, ми не будемо стримувати членів журі, якщо вони вирішать допомогти учасникам, але вже після оголошення результатів», — говорить Валентин Коваль, генеральний директор M2.

М2: увімкни своє!


Керівник М2 — Сергій Перцев

Для запитів журналістів — Анна Фещенко, anna_f@m1.tv, +38 (044) 205 44 80 (вн. 136), https://www.facebook.com/anna.feshchenko

m2.tv

+38 (044) 205 44 80

03028, а / я 2, Київ, Україна

03028, вул. Олега Кошового, 2-б, Київ, Україна

m2@m2.tv