Новий канал

Лідер за молодіжною аудиторією

Гасло Нового каналу — «Давай жити разом!». Це — веселий, оригінальний розважальний телеканал, у центрі уваги якого — відносини. Він приваблює молоду аудиторію 14–35 років:  середня частка Нового каналу за цією аудиторією у 2015 році склала 11,00% (дані піплометричної панелі Nielsen, люди, які мешкають у містах 50тис.+, дані оброблені StarLightMedia).

Днем народження Нового каналу вважається 15 липня 1998 року. У цей день глядачі столиці побачили перший прямий ефір каналу — «Студію». Вже наступного року Новий канал став національним.

У 1999 році в ефірі Нового з’явилася програма «Підйом», що йшла 15 років. У 2007 саме на Новому каналі відкрилася українська «Фабрика зірок», котра виходила 4 сезони, до 2011.

У 2011 власна розробка Нового каналу — «Ревізор» — здійснила революцію на українському телебаченні. Головна задача «Ревізору» — об’єктивна оцінка якості обслуговування. Ціль програми — не відлякати клієнтів, не виставити напоказ брудну білизну, а допомогти господарям побачити слабкі місця в їхній роботі, а споживачам — дізнатися свої права і навчитися їх відстоювати. Україна — частина Європи. Щоб відповідати стандартам європейської якості, кожен з нас має мінятися. Ведучі (спочатку це була Ольга Фреймут, потім — Вадим Абрамов) акцентують увагу на використанні свіжих продуктів, на дотриманні термінів. З роками проект розвивається, «Ревізор» збільшує хронометраж випусків, проводить зарубіжні ревізії і випускає мобільний додаток. Потім з’являються «Ревізор без купюр» — спецпроект про залаштункове життя «Ревізора» з ведучим Олександром Педаном; «Страсті за Ревізором» з ведучим Сергієм Притулой; «РевіЗІРКА» — іронічний гумористичний шарж на «Ревізора». Формат «Ревізора» — власна розробка Нового каналу — проданий на російське телебачення і у 2014 році під назвою «Ревізорро» вийшов на телеканалі «Пятница!». 11025467_822208631177129_1930945991_o

Відверте і веселе шоу про стосунки чоловіків і жінок «Хто зверху?» (ідея компанії Talpa) стартувало на Новому каналі 3 роки тому. Учасники гри — публічні особи — проходять випробування на ерудицію, логіку, знання життя і командну наснагу. Все це для того, щоб довести переваги своєї статі: чоловічої, під головуванням Сергія Притули, або жіночої, з капітаном Катериною Варнавою.

Хто зверху - 600_800

Битва статей — жіноча інтуїція проти чоловічої логіки — продовжується у прем’єрі 2015 року, ігровому шоу «СуперІнтуїція» (формат Identity).

NM10

У 2014 році Новий канал почав знімати реаліті-шоу «Супермодель по-українськи» (формат Supermodello), в якому красиві дівчата, відібрані на кастингу, проходять школу виживання у модельному бізнесі. 14 тижнів моделі знаходяться під прицілом фото- і відеокамер, конкуруючи між собою. Ведучою шоу стала всесвітньовідома топ-модель українського походження Алла Костромічева.

Ще один форматний проект каналу — романтичне дейтинг-шоу «Серця трьох» (формат Girlfri3nds), в якому три абсолютно різні дівчини намагаються знайти своє кохання з сотні претендентів на їхнє серце.

serdca3_700-600[1]

Розважально-інформаційна програма «Абзац!» (власна розробка каналу) подає топові події України і світу з гумором, іронією, імпровізацією і практичною користю для глядача. Ексклюзивний проект, аналогів якому немає в Україні! Ведучі — Ганна Жижа, Ірина Волкова, Михайло Шаманов і Андрій Шабанов.

Абзац 800 600

Перше українське корисне серіаліті «Проект “Перфект”» (власна розробка каналу) — це експеримент, в якому головна героїня слідує порадам і намагається позбавитися своїх поганих звичок і змінити на краще зовнішність. Другий сезон називається «Проект “Любов”», і він присвячений пошукам героїнею того самого, єдиного-коханого.

proekt_lubov_700-600[4]

Ще один корисний експеримент — проект екстремальної економії та некваліфікованих заробітків «Дешево і сердито» (власна розробка каналу).

Новий канал дає можливість «людям з вулиці» отримати роботу мрії! З 2014 року в ефірі — міжнародне шоу «Стажери» (формат The Interns). Але цей шанс треба заслужити: пройти кілька професійних випробувань, перебороти страхи, впоратися зі стресовими ситуаціями.

Одна з найбільш очікуваних прем’єр сезону осінь 2015 — проект «Половинки». Головні герої романтичного шоу «Половинки» — «не такі як усі» за зовнішніми параметрами або світоглядом. Дівчинка-барбі і асексуал, талановитий аутист і фотомодель-ампуті, колишня черниця, яка повернулася у світ, і гей, який вирішив стати гетеросексуальним. Суспільство не хоче вписувати таких людей у загальноприйняті норми і тим самим позбавляє їх можливості знайти свою половинку, бути коханим. «Половинки» виправлять це, знайдуть для кожного героя справді споріднену душу і влаштують побачення мрії, яке може назавжди змінити їхню долю.

У 2014 році у прокат вийшла перша молодіжна комедія українського виробництва «Самотній за контрактом», спільного виробництва Нового каналу і FILM.UA Group.

Прем’єра весни 2016 року — серіаліті «Київ вдень і вночі» про те, як шість молодих людей з різних куточків України з різним досвідом і життєвими позиціями приймають рішення перебратися до столиці, сподіваючись підкорити Київ. Час диктує правила гри: це проект про нову країну і нових людей. На шляху до мрії герої стикаються зі зрадами і приниженням, з підставами і безгрошів’ям, ризиком лишитись просто неба і проблемами із законом. І не варто забувати про спокуси великого міста — афери, легкі гроші, стосунки без обов’язків, тусовки.

Kiev_dnem_i_nochyu_700-600[2]

Ще одна прем’єра Нового каналу 2016 року — «Від пацанки до панянки» (формат From Ladette To Lady), школа справжніх леді.

Vid Patsanky Do Panyanky_700x600

Новий — це телеканал, що орієнтований на молоду аудиторію з активною життєвою позицією. Ведучі каналу, експерти у шоу, учасники проектів — це молоді люди, які живуть з експресією, прагнуть підкорити світ, вступають у стосунки, борються з рутиною і вимагають більшого, постійно вирішують, хто крутіший, довіряють почуттям, не бояться помилитися і шукають своє кохання.

Новий канал втілює і позаефірні проекти, наприклад, авторський онлайн-проект «#ВідеоГід Найкраща країна Україна», створений для тих, хто хоче дізнатися про свою країну більше, ніж розповідають туристичні гіди.

Сьогодні Новий канал — це канал гарного настрою, оптимізму і активної життєвої позиції, канал молодих людей, сміливих ідей і соціально-відповідальних ініціатив.


Керівник Нового каналу — Володимир Локотко

Для запитів журналістів — Ольга Балабан, +38 (067) 690 38 63, obalaban@novy.tv

novy.tv

+38 (044) 501 99 28

01054, Тургенєвська 25, Київ, Україна