День StarLightMedia

Щороку група StarLightMedia проводить захід для своїх рекламодавців. Інколи він відбувається у вигляді галузевої конференції, інколи — у вигляді свята.

На День StarLightMedia 2015, що відбувся в грудні 2015 року, ми запросили наших рекламних партнерів до нововідновленого Концерт-холу ВДНГ.

Розказ про плани групи став логічним продовженням погляду в історію українського телебачення, яка доводить — можливо все, потрібно тільки поставити собі мету і йти до неї. Подача була у стилі “Зоряних війн”, бо саме у цей день в Україні відбулася прем’єра сідьмого фільми всесвітньовідомої кінофраншизи.

День StarLightMedia 2016 ми відсвяткували у вересні. Вже традиційно, запросивши рекламодавців до концерт-холу ВДНГ.

Рекламодавцям, що стали гостями нашого свята, ми презентували наші плани на майбутнє у відеоролику. А щоб ознайомлюватись з нашими амбіційними завданнями на рік було не складно, додали до ролику щіпку самоіронії та добру порцію гумору. Так, з посмішкою розповіли про наш «Сезон змін» та анонсували всі проекти 6 телеканалів групи.

Продовжили свято також з усмішкою, але вже загадковою. Гості Дня StarLightMedia стали гостями допрем’єрного показу страшно смішного шоу «Дім таємничих пригод».

Також гості дня StarLightMedia 2016 отримали незвичайні подарунки. Вони стали володарями ручних GRP – магічних істот, що перетворюють рекламу в продажі.

Подивитися світлини із Дня StarLightMedia 2015 можна тут і тут.

Сюжет журналістки ICTV Даші Селфі зі свята.