ICTV

ICTV – лідер українського телебачення, канал, що входить до складу медіагрупи StarLightMedia

ICTV транслює інформаційні програми, розважальні та гумористичні шоу. Також мовник показує найкращі світові кінохіти й рейтингові серіали власного виробництва.

Девіз ICTV – «Разом краще». 

Пріоритетним для ICTV є інформаційний блок мовлення. Канал має рекорд за кількістю годин трансляції інформаційних передач – більше 1500 годин: щоденна новинна передача «Факти», підсумковий публіцистичний проєкт «Факти тижня. 100 хвилин», інформаційно-розважальна ранкова програма «Ранок у Великому Місті», громадсько-політичне ток-шоу «Свобода слова», «Надзвичайні новини». Канал створив свій особливий цикл публіцистично-аналітичних проєктів, які протягом тижня знайомлять глядачів із різними аспектами суспільного життя. 

 

Найпопулярніші програми глядачів ICTV:

«Факти» – лідер серед щоденних новин українських каналів. Хроніка дня в Україні та за кордоном. У центрі подій – Україна, вписана у світовий контекст. Програма про людей і для людей.

«Факти тижня. 100 хвилин» завжди показує свіжий і гострий погляд на життя в країні та світі. Підсумковий інформаційний проєкт покликаний зробити інформаційне та публіцистичне мовлення каналу логічно завершеним.

«Свобода слова» – серед перших громадсько-політичних проєктів на вітчизняному телебаченні. Нині – головний дискусійний майданчик та найцитованіша програма України. Ток-шоу виходить у прямому ефірі щопонеділка ввечері о 22:20.

«Надзвичайні новини» п’ять днів на тиждень надають глядачам актуальну інформацію під гаслом «Попереджений – значить озброєний». Під прицілом резонансні злочини, ДТП, катастрофи, теракти. А документальні розслідування та екстремальні спецпроекти з найекзотичніших куточків світу стали візитівкою ведучого програми Костянтина Стогнія.

«Гражданская оборона» з початку російської агресії в Криму і на Донбасі збирає факти, свідчення й коментарі професійних експертів, щоб викрити військові та політичні таємниці сьогодення та минулого. 

«Антизомбі» адаптують найскладнішу інформацію для найрізноманітнішої публіки – від слюсарів до банкірів, аби кожен міг розпізнати фейкові новини. Нетипові журналістські розслідування проєкту допомагають глядачам критично сприймати російську пропаганду і не ставати жертвами «зомбування».

«Ранок у Великому Місті» – найдинамічніше ранкове шоу. З перших хвилин після пробудження глядачі отримують найсвіжіші новини, якісну аналітику та нові теми для розмов протягом дня. 

«Дизель Шоу» – найвідоміший гумористичний проєкт України без політики. Сценки та замальовки стосуються сімейних стосунків, любові, конфлікту поколінь, актуальних соціальних подій у суспільстві, країні та світі.

«Пес» – найкультовіший детективний серіал України розповідає про пригоди поліцейського Макса та його чотирилапого напарника Пса. Кожна серія рясніє перестрілками, бійками й погонями, адже слідчі мають з’ясувати, хто вчинив черговий злочин, і визначити, хто все ж таки найкращий детектив у місті.

«Нюхач» – перший* український серіал представлений у Netflix та Amazon. Детектив розповідає про розслідування людини, що має надчутливий нюх. За запахом Нюхач може дізнатися все і навіть більше про будь-яку людину. Але унікальна здатність – його дар і прокляття водночас.

«Вижити за будь-яку ціну» – комедійний ситком про взаємини двох поколінь – батьків і дітей. Вічне протистояння тещі і зятя актори «Дизель Шоу» показують з українським гумором і життєвою правдивістю.

«Дільничний з ДВРЗ» – народний детектив, у якому двоє дільничних намагаються навести порядок у віддаленому столичному районі, де порядок встановила кримінальна банда, яку «кришує» місцева поліція. Серіал з гумором показує реалії українських міст і відтворює справжні характери з народу, звідки й жанр стрічки.

«Юрчишини» – телесеріал у жанрі комедії. У сім‘ї Юрчишиних батько – невиправний злочинець, а син – поліцейський. Проте незважаючи на всі суперечності, кожен із них по-своєму бореться за сім’ю, її щастя й достаток. Адже, яке б не було в них минуле, вони – одна родина.

«Розтин покаже» – гостросюжетний детективний серіал про роботу жінки-судмедексперта і детектива. Їхні складні стосунки виходять за рамки простого співробітництва. Іноді розібратися в таємничих злочинах набагато легше, ніж у власних почуттях.

«На трьох» – гумористичне скетч-шоу із запальними жартами та смішними історіями з життя. Персонажі «На трьох» добре знайомі глядачам – це звичайні лікарі, даішники, поліцейські та офісний «планктон». Десятки комічних історій – у проєкті від акторів «Дизель Шоу».

______________________

* – джерело