Лінія довіри Групи StarLightMedia

Вітаємо на сторінці Лінії довіри Групи StarLightMedia.

У своїй діяльності ми щодня керуємося принципами доброчесності та дотримуємося високих стандартів ділової поведінки. Чому? Бо віримо, що дотримання цих принципів – запорука довгострокового успіху Групи, а також прозорого, конкурентного та ефективного бізнес-середовища в Україні.

Група завжди тримає руку на пульсі подій. Тому, для оперативної реакції на будь-які порушення всередині Групи, ми створили Лінію довіри – щоб зменшити їх негативний вплив на нашу репутацію, фінансові результати і внутрішні процеси.

Лінія довіри допоможе нам вдосконалюватись і ставати більш ефективними у взаємодії з працівниками, контрагентами, діловими партнерами, державними органами та зовнішнім світом. Ми підтримуємо ваші ініціативи щодо повідомлень про порушення, які відбуваються всередині Групи та гарантуємо конфіденційність. Доступ до інформації з Лінії довіри мають лише ті працівники, які безпосередньо відповідають за проведення внутрішнього розслідування. У Групі заборонено переслідування в будь-якій формі осіб, які звернулись на Лінію довіри.

Не розповсюджуйте свідомо неправдиву інформацію через Лінію довіри! У випадку наклепу таким способом, винних може бути притягнуто до відповідальності згідно із чинним законодавством та внутрішніми нормативними документами Групи.

Хочете повідомити про інцидент?

  • Заповніть спеціальну форму на сторінці,
  • Або відправте повідомлення на електронну адресу: [email protected].

За бажанням заяву можна заповнити анонімно. Ми розглянемо всі коректно оформлені заяви.

ЯК ПРАВИЛЬНО ЗАПОВНИТИ ФОРМУ ЗАЯВИ ПРО ІНЦИДЕНТ?

  • Заповніть всі обов’язкові поля, що позначені зірочкою «*».
  • За бажанням залиште свої контактні дані для зворотного зв’язку.
  • Натисніть кнопку «Відправити» після заповнення форми.

Лінія довіри призначена лише для повідомлень про порушення. Цей інструмент не призначений для надання консультацій, послуг або клієнтських скарг. Ми розглядаємо лише повідомлення із конкретними фактами, які можна перевірити.

Також звертаємо увагу на те, що в процесі розгляду звернень на Лінію довіри, ми керуємось презумпцією невинуватості та в жодному разі не вважаємо особу, щодо якої надійшло звернення, винною в будь-якому порушенні лише на підставі наявності такого звернення.

 

Повідомити про порушення