М2

Від українських музикантів

Телеканал М2 був створений у 2007 році як супутниково-кабельний телеканал з цілодобовою трансляцією музичних кліпів у стереозвучанні для широкої аудиторії та з девізом «Тільки музика».

З 1 травня 2015 року телеканал М2 повністю переформатувався та почав показувати тільки ті музичні кліпи, до створення яких причетні українські музиканти. Причиною зміни формату став новий етап у розвитку української музики, коли нове покоління українських музикантів з яскравими ідеями і високим рівнем таланту та виконання зробило можливим наповнення телеканалу, що віщає нон-стоп 24/7, виключно локальною музикою.

 

«Моя музика»

Моя музика - М2

Толк-шоу на каналі української музики М2. Актуальні теми, експртні думки, відомі особистості, найгостріші питання шоубізнесової індустрії з ведучим Олександром Положинським. Програма підіймає гострі проблемні питання українського шоу-бізу. В студію запрошуються два експерти, а також музичні критики та журналісти. Щотижнева програма виходить у прямому ефірі.

M2 News

Щотижневі музичні новини розповідають про найактуальніші музичні події країни. Ведуча Шоколадка щотижня збирає найцікавішу інформацію  про українських селебрітіз. Вона розказує що нового сталось у вітчизняного світі шоу-бізу  та спілкується із найпопулярнішими персонами.

M2 Fresh

Кожного тижня музична редакція телеканалу М2 відбирає найкращі українські кліпи для глядачів.  Найновіші кліпи спочатку з’являються у програмі М2 Фреш!

«Хіт-конвеєр»

hit4 (2)

«Хіт конвеєр» — новий великий проект для розвитку україномовних пісень. «Ми чекаємо на нові україномовні пісні, які можуть стати хітами нової України. Ми чекаємо на відкриття нових імен — композиторів, поетів, виконавців, які готові до зіркової кар’єри.  … Окрім зазначених у Правилах релізу альбому кращих 12 композицій, зйомки кліпу і показу його на наших медійних ресурсах, ми сподіваємось на увагу з боку української музичної спільноти, та розглядаємо можливість запропонувати переможцю або декільком переможцям тривалу співпрацю у формі, яку будемо обговорювати напряму з ними. Принаймні, ми не будемо стримувати членів журі, якщо вони вирішать допомогти учасникам, але вже після оголошення результатів», — говорить Валентин Коваль, генеральний директор M2.

М2: увімкни своє!


Керівник М2 — Сергій Перцев

Для запитів журналістів — Анна Фещенко, [email protected], +38 (044) 205 44 80 (вн. 136), https://www.facebook.com/anna.feshchenko

m2.tv

+38 (044) 205 44 80

03028, а / я 2, Київ, Україна

03028, вул. Олега Кошового, 2-б, Київ, Україна

[email protected]