22 листопада на ICTV — прем’єра детективного серіалу «Кримінолог» 09 Листопада 2016

Коли хід розслідування заходить у глухий кут або зібрані докази вказують на невинну людину, за справу береться кримінолог. Він висуває свою версію злочину і нерідко є останньою надією на справедливість та порятунок людського життя. 22 листопада на ICTV — прем’єра нового детективного серіалу «Кримінолог».

Розслідування в серіалі веде група з приватного агентства — професійний кримінолог, оперативник і колишній злодій-«домушник». Ідейний натхненник цієї команди — кримінолог Анна — професіонал, який долучається до розслідування, коли ніхто інший не може його розплутати. Той, хто відновлює хронологію подій, складає психологічний портрет підозрюваних, звертає увагу на найдрібніші деталі злочину.

На прохання органів Анна керує слідством, залучаючи своїх помічників — екс-оперативника Михайла Петровича і колишнього злодія-рецидивіста Лорда. Вони відчувають один до одного взаємну антипатію і це не дивно. Петрович — у минулому капітан міліції, який за роки служби зумів зберегти почуття справедливості і впевненість в тому, що «злодій повинен сидіти у в’язниці». А Лорд — колишній «домушник», якого свого часу Анна врятувала від «вишки». Тепер, на знак подяки, Лорд допомагає Анні з розслідуваннями, використовуючи свої зв’язки у кримінальному світі і дістаючи докази не зовсім законним шляхом.

Продюсер фільму — Андрій Слободян. Головну роль кримінолога виконає Ліза Курбанмагомедова, а роль Михайла Петровича — Олег Дідик. А ось Лорда зіграє реальний колишній злочинець Володимир Шаповалов, відомий глядачам за проектом ICTV «Джентльмени на дачі».

У кожній серії «Кримінолога» герої на наочних прикладах будуть розповідати, як не стати жертвою того чи іншого злочину, як люди несвідомо «допомагають» скоювати злочин, і головне — як працюють справжні професійні кримінологи.

Дивіться серіал «Кримінолог» із 22 листопада на ICTV з вівторка по пятницю о 16:45 по дві серії в день.

 kryminolog_zjomky_ictv