81% – StarLightMedia оголосила підсумок імунізації співробітників від Covid-19 02 Вересня 2021

У рамках комплексної програми з підтримки здоров’я співробітників компанія StarLightMedia успішно завершила колективну вакцинацію та ревакцинацію співробітників.

Імунізація працівників Групи тривала два місяці. За цей час обидві дози вакцини отримали всі бажаючі співробітники компанії. Додатково були імунізовані родичі усіх, хто виявив на то бажання. Загалом від Covid-19 вакциновано 81% співробітників медіагрупи StarLightMedia.

StarLightMedia продовжує дотримуватися всіх правил безпеки і за весь період пандемії не послабляла свої стандарти. Компанія націлена організувати роботу таким чином, щоб максимально зменшити кількість невакцинованих співробітників в офісі. Для цього проводиться активна внутрішня комунікаційна кампанія про важливість вакцинації.

«Для StarLightMedia програма колективної імунізації була найпріорітетнішо задачею. Адже вакцинація – це простий, безпечний та дієвий спосіб захисту людей і єдиний дієвий інструмент у боротьбі з коронавірусом сьогодні. Ми в StarLightMedia знаємо, що всі запроваджені компанією заходи під час пандемії, в тому числі колективна вакцинація, необхідні насамперед для убезпечення людей.  Адже наш бізнес більше, ніж будь-який інший, залежить від них, і для нас дуже важливо забезпечити умови для творчості. Окрім того, ми завжди пам’ятаємо, що відповідаємо не лише за співробітників, ще й за країну. StarLightMedia цінує зусилля та роботу організаторів вакцинації всередині компанії та дякує всім співробітникам, які відповідально поставилися до свого здоров’я та зробили щеплення. Вірю, що кожна щеплена людина сьогодні формує здорове майбутнє завтра. StarLightMedia також підтримує бажання вакцинуватися кожного громадянина нашої країни та продовжує інвестувати у рекламу вакцинації завдяки командам наших телеканалів», – прокоментував CEO StarLightMedia Олександр Богуцький.

Імунізація співробітників StarLightMedia відбулася завдяки програмі колективної вакцинації Міністерства охорони здоров’я. Вакцинацію здійснювала бригада Олександрівської клінічної лікарні м. Києва на локаціях Групи.