DZIDZIO став членом журі шоу «Україна має талант. Діти» 01 Лютого 2016

25 січня 2016 — Дитячий сезон шоу телеканалу СТБ «Україна має талант» вийде в ефір з оновленим складом журі: до суддів проекту – Ігоря Кондратюка та Слави Фролової приєднався популярний український співак і лідер однойменної групи DZIDZIO.

0L2A9593

Зміни відбулися і в парі ведучих дитячого сезону – ними стали Дмитро Танкович та 11-річна фіналістка шоу «Танцюють всі! -8» Еліна Антонова.

0L2A0186

«Перший знімальний день кастингів показав, що ми прийняли абсолютно вірне рішення – Dzidzio прекрасно справляється з обов’язками члена журі, – розповідає Оксана Болкун, керівник ТО телеканалу СТБ, яке займається виробництвом шоу. – Він має рідкісні і дуже цінні для нас якості – незважаючи на життєвий досвід дорослої людини, в ньому зберіглося відкрите і щире сприйняття навколишнього світу, яке притаманне дітям, що дозволяє Dzidzio швидко знаходити спільну мову навіть з наймолодшими учасниками. Еля Антонова чудово створює контраст дорослому, іноді іронічному та суворому Дмитру Танковичу. Вона розмовляє з конкурсантами однією мовою, адже сама нещодавно була на їхньому місці, а учасники у відповідь не бояться її і нічого не приховують».

0L2A9430

Dzidzio зазначив, що він радий попрацювати в новому для себе проекті з досвідченими колегами: «Хочу сказати велике спасибі Ігорю Кондратюку та Славі Фроловій, за те, що вони мені допомогли так легко і швидко влитися в їх колектив Я дуже люблю дітей і впевнений, що до них треба ставитися так само, як до дорослих. Зовсім маленькі дітки знаходяться на якійсь своїй, особливої «хвилі», мені дуже цікаво слухати, що вони говорять і спостерігати за ними. Зараз я багато чому вчуся у своїх колег і наших конкурсантів», – розповів артист.

За словами Дмитра Танковича, його напарниця відмінно справляється з новою для себе роллю телеведучої: «Еля – дуже талановита дитина, яка не тільки добре танцює, але й вільно почувається за будь-яких обставин – вона бадьора, весела і абсолютно не губиться серед великої кількості людей . Упевнений, на неї чекає велике майбутнє, як у танцях, так і на телебаченні».
Зйомки кастингів «Україна має талант. Діти» почалися 23 січня. Учасники підкорюють членів журі найрізноманітнішими жанрами: від пісень і танців до фокусів, дресури і унікальних винаходів.
Прем’єра шоу в ефірі СТБ відбудеться зовсім скоро.

 

За додатковою інформацією та акредитацією на зйомки кастингів можна звертатися в прес-службу телеканалу СТБ

[email protected]

+38(044)501-98-98

 

СТБ – общенациональный телевизионный канал. Основан в 1997 году. С 2004 года руководителем канала является Владимир Бородянский. Техническое покрытие – 98,2%  территории Украины (города 50 тыс+).

Среднесуточная доля СТБ  по итогам 2015 года по аудитории 14-49 лет составила 10% (rat 1,35%), по аудитории 18-54 – 9,65% (rat 1,43%)*; таким образом СТБ закрепил за собой позицию лидера среди украинских телеканалов по обеим аудиториям.

СТБ вместе с ICTV, «Новый канал», М1, М2 и QTV входит в группу StarLightMedia.

*Данные исследования телевизионной аудитории принадлежат ИТК, предоставлены телеканалом СТБ. Данные рассчитаны для аудитории 14-49 и 18-54, города 50 тыс.+ за 2015 год. Данные предоставлены по показателям Rat% (рейтинг) и Shr% (доля аудитории).