«Fakty ICTV» готують спецпроект до Дня Незалежності 09 Серпня 2016

Розглянуть важливі теми та зроблять серію відеоісторій

24 серпня Україна святкуватиме 25-річчя Незалежності. Ще на початку ювілейного року сайт «Fakty ICTV» поставив собі за мету розібратися, як працює країна, взявши до уваги теми, які начебто лежать на поверхні, але про які мало хто пише. Протягом липня на сайті з’явилося вже чотири великі публікації — деталізований розбір суспільно важливих тем з інфографікою та аналітикою від експертів. Зокрема «Fakty ICTV» показали, що коїться з пенсійною системою України і чому народжені у 1980-1990-х не отримають пенсії;  опублікували шокуючу для країни реальність з дорогами, а також сколихнули соцмережі резонансною публікацією про підготовку дітей до першого класу.

За словами головного редактора сайту Ростислава Буняка, попереду не менш важливі теми: «Зараз ми працюємо над медичним страхуванням. Думаю, багатьом нашим читачам буде цікаво дізнатися, скільки кожен із нас заплатить за реформу. Ще одна тема — податки, хто і скільки заробляє і як держава збирає мито. Торкнемося також злободенного питання – цифрової освіти в українських школах. Зокрема, «Fakty ICTV» спільно з відомими ІТ-спеціалістами хочуть допомогти країні реформувати насправді надважливий урок інформатики для школярів, склавши план нового підручника».

Крім того, до святкової річниці сайт «Fakty ICTV» презентує серію відеоісторій — зокрема, вже опублікована підбірка «25 найкращих музичних хітів України за 25 років» та «Реклама в Україні: що змінилося за 25 років незалежності», 25 років Незалежності: стиль перших леді України (ВІДЕО). Спецпроект «Fakty ICTV» — це історія про те, якою Україна була і якою вона стала.