Фільм ICTV «МН-17. Роки брехні» став найкращим документальним спецпроектом у праймі 22 Липня 2021

Фільм власного виробництва ICTV «МН-17. Роки брехні», показ якого відбувся в середу, 21 липня, став лідером праймового слоту. Він продемонстрував шалену частку – 10,3%* (аудиторія 18-54 р., міста 50 тис.+). Таким чином «МН-17. Роки брехні» став найкращим праймовим документальним проектом телеканалу з 2019 року.

Всього фільм подивилося більше 2,8 млн глядачів (4+, вся Україна).

У відеороботі автори Департаменту спецпроектів телеканалу ICTV викривають брехню, яку поширює кремлівська пропаганда навколо катастрофи малайзійського боїнга у липні 2014-го. Тоді загинуло 298 людей, серед яких 80 дітей.

«Ми живемо в епоху, яка переповнена дезінформацією, пропагандою і фейками. У наших проектах ми досліджуємо, зіставляємо і складаємо пазли інформації та даємо можливість глядачам побачити реальну картину того, що відбувається», – каже автор і продюсер проекту Михайло Павлов.

Високі рейтинги фільму свідчать про зацікавленість глядачів у пошуку правди про трагічний рейс МН-17. Її намагається віднайти і суд, який був розпочатий торік і триває досі.

Документальний спецпроект підготовлений департаментом спецпроектів  StarLight Новини на замовлення ICTV.

 

*Дані дослідження телеаудиторії належать Індустріальному телевізійному комітету (ІТК), надані каналом ICTV за показниками rat%, shr%. Аудиторія: 18-54 (50+); 14-49 (50+); Universe; М 18-54 (50+). Детальніше по показниках та визначенням цільових аудиторій у глосарії ІТК.