Головним героєм шоу «Холостяк» став Рожден Анусі (ROZHDEN) 01 Вересня 2017

Сьогодні, 1 вересня, телеканал СТБ розпочав роботу над восьмим сезоном романтичного реаліті «Холостяк». У найочікуванішому проекті весни шукати свою другу половинку буде музикант, чиє ім’я змушує тремтіти не одне дівоче серце, – Рожден Анусі.

BD9B9635

Творчість Рождена добре відома шанувальникам українського шоу-бізнесу. Кожна його пісня – це сповідь, неприкритий біль або щастя, надрив і зізнання у глибоких почуттях.

«Не дивлячись на те, що у кожній пісні Рожден співає про свої переживання, насправді ніхто не знає, що саме відбувається у його душі. Він абсолютно не схожий на жодного з попередніх наших героїв: він нестандартно мислить, сприймає реальність і приймає рішення, відштовхуючись суто від внутрішніх відчуттів. Він рідко говорить про своє особисте життя, тому, думаю, брати участь у нашому проекті йому буде ох як непросто – доведеться не тільки ділитися особистим, а й прожити три місяці на очах мільйонів глядачів, – відкриває секрети майбутнього сезону Директор ТО, що знімає «Холостяк», Анна Калина. – Тим не менш, ми давно хотіли такого Холостяка – зірку, публічну особу, шанувальники якої впевнені, що добре його знають, завдяки сценічному образу. Але це зовсім не так … Їм буде за чим спостерігати і над чим подумати у новому сезоні шоу».

BD9B9895

Новий Холостяк не приховує того, що кожного дня відчуває підвищений інтерес з боку дівчат, але знайти свою єдину йому дуже складно. Багато в чому завдяки тому, що музика не просто займає більшу частину його життя – вона і є його життя.

«З кожним новим концертом я віддаю всі свої емоції, переживаю заново свої тексти, намагаючись передати людям сенс того, про що співаю. І після концерту я відчуваю себе шалено розчавленим. Це таке відчуття, ніби з тебе висмоктали якусь частину, і її нічим компенсувати. У такі моменти хочеться, щоб поруч була та людина, яка може тебе зрозуміти. Але, на жаль, знайти таку людину неймовірно складно. Тому що неможливо пояснити іншому, як це – бути артистом. Ти можеш пояснити, що таке зіркове життя; ти можеш пояснити, що таке успіх; ти навіть можеш пояснити, що таке, коли ти віддаєш емоції і спустошений. Але дуже складно передати іншій людині, що твоя робота не закінчується на момент повернення додому; коли ти переступаєш поріг квартири, тобі порожньо так, немов ти ще на роботі. Для артиста, який щиро ставиться до того, що він робить, важливо знайти правильних людей, які зможуть іноді словом, іноді дією, а часом просто поглядом дати зрозуміти, що ти в своїй боротьбі не один. Сподіваюся, серед дівчат, яких я зустріну в проекті, виявиться саме така людина», – пояснює Холостяк своє рішення брати участь в реаліті СТБ.