Група StarLightMedia оголошує пітчинг 20 Жовтня 2016

Група StarLightMedia (ТОВ «Міжнародна комерційна телерадіокомпанія» (ICTV), ТОВ «Новий канал», ПрАТ «Міжнародний Медіа Центр-СТБ», ТОВ «Старлайт Медіа») проводить пітчинг 1) форматів телевізійних проектів; 2) серіалів; 3) художніх і телевізійних фільмів з метою їх виробництва, як для каналів групи, так і для подальшої дистрибуції на інших територіях.

Заявки за затвердженими формами (“Форма заявки для телеформату“, “Форма заявки для фільмів і серіалів“) приймаються на мейл [email protected] з 3 до 31 жовтня 2016 року. До участі запрошуються як співробітники групи, так і сторонні автори. Кожна заявка отримає ID проекту і зворотний зв’язок. Переможці будуть обрані в ході відкритого конкурсу.

Критерії та етапи вибору переможців такі:

а. В ході першого, закритого етапу пітчингу журі відбирає заявки, керуючись такими критеріями: унікальність; актуальність; можливість реалізації; наявність форматних ознак. Перелік учасників, які пройшли у другий етап, повідомляється за допомогою розсилки такої інформації через корпоративну пошту компаній.

b. Переможці визначаються після проведення другого, відкритого етапу пітчингу, в ході якого кожен учасник презентує свій проект в наступному форматі: 10 хвилин на презентацію проекту і 10 хвилин для запитань журі та обговорення. Дата відкритого конкурсу повідомляється за допомогою електронної пошти не пізніше, ніж за 10 днів до дати його проведення

c. Визначення переможців другого етапу відноситься до компетенції журі, до якого входять представники топ-менеджменту кожної з компаній засновниць, при цьому, приймаючи рішення, журі керується творчим і комерційним потенціалом проекту, а саме: потенційно висока частка перегляду і подальша успішна дистрибуція формату.

Переможці отримують базову винагороду — близько 30 тисяч за ідею телеформату, фільму, серіалу. А також до 200+ тис за розроблений формат і від 50 тис до 125 тис за одну серію в залежності від жанру; за сценарій художнього прокатного фільму — до 500 тис грн в залежності від комерційного потенціалу і ступеня готовності сценарію. З подальшим підписанням контракту на розробку проекту і написання сценаріїв за додаткову винагороду на узгоджених з компанією умовах. Також переможці отримають 50% прибутку від продажів формату телевізійного шоу, формату фільму або формату серіалу.

Протягом двох тижнів після закінчення пітчингу кожному учаснику-переможцю надішлють пропозицію про підписання договору на подальшу розробку ідеї, яке містить типові умови співпраці, інформацію про терміни, винагороду і кількості епізодів проекту.

Група StarLightMedia планує надавати підтримку в просуванні і дистрибуції всіх проектів, які потраплять на другий етап пітчингу, і готова взяти на дистрибуцію формати, які не перемогли в пітчингу на окремо узгоджених з учасниками умовах.