ICTV – ПАРТНЕР ІСТОРИЧНОЇ ДРАМИ «ЧЕРВОНИЙ» 21 Серпня 2017

CHervonyj-2-600x400

Телеканал ICTV став партнером прокату гостросюжетної історичної драми «Червоний», яка вийде на кіноекрани в День Незалежності 24 серпня.

Фільм «Червоний» зняв режисер Заза Буадзе за мотивом однойменного роману українського письменника Андрія Кокотюхи. Роман побачив світ у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля», а рукопис отримав відзнаку Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» як «Кращий історико-патріотичний твір». За чотири роки роман «Червоний» витримав 7 видань. Нове, восьме видання, вийшло вже як кінороман та оформлено офіційним постером фільму.

Kinovidannya

У стрічці йдеться про двох молодих українців, які під час Другої світової війни опинилися в різних арміях, але доля звела їх в одному, радянському концтаборі. Тепер вони на каторзі: український повстанець, хорунжий УПА Данило Червоний на псевдо Остап, та радянський офіцер, льотчик Віктор Гуров. Червоний – із Заходу України, Гуров – зі Сходу. Але Батьківщина в них одна – Україна. Зрозумівши, що ділити їм нема чого, двоє в`язнів об’єднують зусилля та починають боротьбу з радянською каральною системою.

CHervonij-3

Особливістю цієї картини є те, що для всіх акторів, крім виконавця головної ролі Миколи Берези, робота у великому кіно виявилася дебютною. Глядачі відкриють для себе десятки невідомих раніше акторів, яких шукали в Києві, Харкові, Львові, Одесі, Дніпрі та Ужгороді. В епізодах та масових сценах задіяні виконавці зі справжніми кримінальними біографіями.