ICTV переміг в конкурсі Ukrainian Design: The Very Best Of 2016 категорііі «Типографія» 02 листопадаа 2016

Департамент промо та дизайну телеканалу ICTV отримав найвищу нагороду на національному конкурсі дизайну Ukrainian Design: The Very Best Of 2016. Перемогу в категорії «Типографія» команді ICTV приніс проморолик до прем’єрного серіалу осіннього сезону 2015 «Никонов і Ко». Нагадаємо, що ця ж робота потрапила до фіналу авторитетної премії PROMAXBDA EUROPE AWARDS 2016 номінації «Типографія» (On-air typography).

Крім того, ще два номінанта від ICTV увійшли до фінального шорт-лист премії The Very Best Of 2016 — серія новорічних промороликів за участю ведучих каналу в категорії «Промокампанія теле- / кінопродукту» і логотип тревел-шоу «Перший раз за кордоном» в номінації «Лого телепрограми».

Високий професійний рівень на конкурсі Ukrainian Design: The Very Best Of телеканал ICTV підтверджує щорічно. У минулому році департамент промо та дизайну завоював відразу три «золота» в цьому престижному змаганні, а ICTV став єдиним телеканалом, який удостоївся найвищих нагород міжнародного журі. Перемогу команда ICTV отримала в номінації «ID каналу», а також за оформлення програми «Україна кримінальна» і спеціального документального проекту «Братство Червоного Хреста». А в позаминулому році найвищі нагороди The Very Best Of отримали дві роботи каналу ( «Ялинки» та «Машина часу»), ще одна вийшла в фінал.

Нагадаємо, національний конкурс Ukrainian Design: The Very Best Of — проект, який популяризує українську дизайн, є щорічним звітом українських дизайнерів і підбиттям творчих підсумків із нагородженням найдостойніших.

ictv_the_very_best_of