ICTV підготував до Дня Незалежності документальну стрічку «Моя Україна» 18 Серпня 2016

До 25-ї річниці незалежності України телеканал ICTV покаже документальний фільм «Моя Україна», головною героїнею якого стала Олена Фроляк, ведуча програми «Факти», керівник інформаційної служби телеканалу ICTV. Режисер картини — Михайло Крупієвський.

«Майже 25 років поспіль я щоранку іду на роботу, 25 років я розповідаю вам новини, 25 років я добираю до них свої інтонації, — такими словами Олена Фроляк розпочинає кінострічку — квінтесенцію найважливіших подій, яких зазнала країна протягом останньої чверті століття. Ці роки були для народу різними: українці пережили перемоги і поразки, надії і розчарування, і у кожного з них народилася своя Україна.

На порозі ювілейної дати Олена Фроляк вирушає в подорож країною в часі та просторі, аби максимально наблизитися до українців з усіх куточків Батьківщини, поговорити і прожити з ними один день, наповнитися їхньою енергією, збагнути думки, відчути їхні надії та сподівання.

Подорож Олени Фроляк у часі бере відлік від революційних днів у серпні 1991-го, коли Олена була юною студенткою Київського університету і ще й не мріяла про кар’єру відомої та успішної телеведучої. Її спогади про різнобарвний і непростий професійний шлях переплітаються зі знаковими подіями в житті країни.

Мандрівка Україною у просторі починається з рідного для Олени Фроляк Косова та яскравого, колоритного гуцульського весілля. У пошуках відповідей та натхнення Олена відвідує сім’ю рибалок у Вилково та дізнається, якими мріями живуть прості українці на Дунаї. Знайомиться з молодим і повним енергії львівським бізнесменом, який своїми проектами змінив туристичний образ Львова. Потрапляє в Кривий Ріг на зйомки історичної драми «Червоний» за однойменним романом Андрія Кокотюхи і роздумує над становленням українського кінематографу. Кожна нова зустріч в цій подорожі додає телеведучій віри у свободу свого народу, в його вірність своїм цілям, а мальовничі пейзажі наповнюють серце любов’ю.

Разом з Оленою Фроляк над минулим і сьогоденням країни розмірковують також відомі українці: журналіст і редактор Юлія Мостова, письменниця Оксана Забужко, публіцист Віталій Портников, видавець Іван Малкович, співак Олег Скрипка, лікар-кардіолог Борис Тодуров, поет-пісняр Юрій Рибчинський, співак і композитор Тарас Чубай та інші.

Дивіться різнобарвну, живописну й наповнену смислами мандрівку відомої телеведучої в документальному проекті ICTV «Моя Україна». Прем’єра — 24 серпня о 9.15.

ICTV_фільм