ICTV запускає тревел-шоу «Перший раз за кордоном» 17 Березня 2016

Вперше побачити Єлисейські поля, прогулятися таємничим Римом або відвідати захоплюючу Барселону. Усі ці яскраві емоції глядач зможе пережити разом із героями першого народного тревел-шоу «Перший раз за кордоном»! Довгоочікувана прем’єра проекту вийде в ефірі телеканалу ICTV вже 2 квітня.

У кожній програмі у подорож відправляються двоє знайомих між собою людей — сімейні пари, друзі, родичі – які ніколи не виїжджали з рідної країни, а часто — з рідного регіону. У кожного на це свої причини, свої упередження і фобії, але всіх їх об’єднує одне — заповітне бажання побачити світ.

– Коли запитуєш у героїв, чому не були за кордоном, все кажуть — фінансові можливості, але коли починаєш копати глибше, розумієш, що причини часто інші. Це не стільки питання грошей, скільки — пріоритетів. Ми хочемо показати, що подорожувати це не складно. А якщо правильно розрахувати бюджет, то і не так дорого, як багато хто думає, — коментує Андрій Богуш, автор ідеї та головний редактор проекту.

Тревел-шоу «Перший раз за кордоном» — це прикладний і корисний гід, який розповість, що потрібно робити і як поводитись, якщо ви вперше потрапили на вікенд в Європу. Програма не тільки знайомить глядача з цікавими місцями, а й дає практичні поради, який квиток краще купити, в які дні можна дешевше відвідати музеї, як зручніше дістатися — автобусом або трамваєм, як уникнути черг і як не допустити класичних помилок новачка.

– Оскільки ми всі мріємо про безвізовий режим, про свободу переміщення по Європейському континенту, для старту проекту ми вибрали Європу. Це ті міста, в які люди повинні поїхати в першу чергу, певний must be для мандрівника-початківця, найбільш туристичні напрямки, куди можна податися на вікенд, — розповідає Андрій Богуш.

Програма «Перший раз за кордоном» виходитиме з 2 квітня щосуботи о 17:50. Ведучий проекту — Григорій Герман. Живі емоції, яскраві кадри всесвітньо відомих міст і, звичайно ж, корисні рекомендації, як отримати максимум задоволення від закордонних поїздок!

134419