ICTV здійснить мрію українців побувати за кордоном 17 Березня 2016

Чи знаєте ви, що понад 70% українців ніколи в житті не залишали свою країну? Цієї весни телеканал ICTV покаже, що закордон – це не так далеко і не так страшно, як здається багатьом.

Вперше побачити Єлисейські поля, прогулятися таємничим Римом або відвідати захоплюючу Барселону. Усі ці яскраві емоції ви зможете пережити разом із героями першого народного тревел-шоу «Перший раз за кордоном»! Довгоочікувана прем’єра проекту вийде в ефірі телеканалу ICTV вже 2 квітня.

У кожній програмі у подорож відправляються двоє знайомих між собою людей — сімейні пари, друзі, родичі — які ніколи не виїжджали з рідної країни, а часто — з рідного регіону. У кожного на це свої причини, свої упередження і фобії, але всіх їх об’єднує одне — заповітне бажання побачити світ.

– Коли запитуєш у героїв, чому не були за кордоном, все кажуть — фінансові можливості, але коли починаєш копати глибше, розумієш, що причини часто інші. Це не стільки питання грошей, скільки — пріоритетів. Ми хочемо показати, що подорожувати це не складно. А якщо правильно розрахувати бюджет, то і не так дорого, як багато хто думає, — коментує Андрій Богуш, автор ідеї та головний редактор проекту.

Тревел-шоу «Перший раз за кордоном» — це прикладний і корисний гід, який розповість, що потрібно робити і як поводитись, якщо ви вперше потрапили на вікенд в Європу. Програма не тільки знайомить глядача з цікавими місцями, а й дає практичні поради, який квиток краще купити, в які дні можна дешевше відвідати музеї, як зручніше дістатися – автобусом або трамваєм, як уникнути черг і як не допустити класичних помилок новачка.

– Оскільки ми всі мріємо про безвізовий режим, про свободу переміщення по Європейському континенту, для старту проекту ми вибрали Європу. Це ті міста, в які люди повинні поїхати в першу чергу, певний must be для мандрівника-початківця, найбільш туристичні напрямки, куди можна податися на вікенд, — розповідає Андрій Богуш.

Програма «Перший раз за кордоном» виходитиме з 2 квітня щосуботи о 17:50. Ведучий проекту — Григорій Герман. Живі емоції, яскраві кадри всесвітньо відомих міст і, звичайно ж, корисні рекомендації, як отримати максимум задоволення від закордонних поїздок!