Ірина Андрющенко залишає StarLightMedia 30 Травня 2016

Директор з розвитку групи StarLightMedia Ірина Андрющенко йде з посади з 1 липня 2016 року. Під керівництвом Ірини у 2012 році був створений сейлз-хауз StarLight Digital Sales, що за неповних 4 роки став одним з лідерів інтернет-ринку України.

«Наша група вважає digital напрямок одним з найбільш пріоритетних», — говорить керівник StarLightMedia Володимир Бородянський. — «Перед Іриною була поставлена задача створити digital сейлз-хауз і вивести його в лідери. Всього за три з половиною роки StarLight Digital Sales став ключовим гравцем інтернет-ринку, його частка на ринку ліцензійного відео досягла 30%. Я пишаюся тим, що до складу групи входить високотехнологічна компанія, здатна вирішувати наші стратегічні завдання».

«Я прийняла рішення про створення власного проекту. Роки роботи в SLM, на телеканалі СТБ і в StarLight Digital Sales були найбільш яскравими та цікавими в моєму професійному житті », — каже Ірина Андрющенко. — «Можливість працювати на телебаченні та в інтернеті одночасно — величезна удача для медіаменеджера і рекламіста. Ми робили це з кращою командою професіоналів, на яких ти завжди можеш покластися, які поділяють з тобою погляди і драйв від роботи. SLDS — сильна і професійна команда. Впевнена, що ця команда збереже динаміку розвитку сейлз-хаузу».

Директором дому продажів StarLight Digital Sales залишається Світлана Могилевська. За бізнес в цілому і розвиток SLDS відповідатиме Юлія Трибушна, яка раніше була комерційним директором сейлз-хаузу.

!Андрющенко_Ирина_300