«Львівські дріжджі» отримали «Добрий знак» 27 Квітня 2016

Два продукти «Компанії Ензим» — пресовані хлібопекарські дріжджі ТМ «Львівські дріжджі» і сухі хлібопекарські дріжджі ТМ «Львівські дріжджі» — пройшли перевірку національної системи якості і безпеки «Добрий знак».

Комерційний директор ПрАТ «Компанія Ензим» Сергій Лавров каже: «Коли нам представили проект ”Добрий знак”, нас зацікавили, перш за все, дві речі. По-перше, на відміну від інших подібних проектів, ”Добрий знак” вимагає жорсткої відповідності європейським стандартам якості. Для нас, як виробника, який понад 50% продукції експортує в країни Західної Європи, це було дуже важливо. По-друге, перевірка виробництва за європейськими і українськими вимогами. Адже ми — лідер категорії хлібопекарських дріжджів в нашій країні».

Продукти харчування, які отримали «Добрий знак», проходять два етапи перевірки. Перший — аудит виробництва. Виробництво «Компанії Ензим» перевірялося міжнародними сертифікованими аудиторами на основі «чек-листа», складеного за вимогами стандарту IFS. Другий етап — перевірка самого продукту на відповідність європейським і українським нормам якості, в їх найжорсткішому варіанті. Для категорії дріжджів виявилося, що українські норми набагато суворіші ніж європейські, в силу особливостей національного законодавства. В Україні є ДСТУ на даний вид продукції, а Європа закриває питання лише загальними нормативними актами з гігієни харчових продуктів (CAC / RCP-1, Codex Stan193, тощо).

Зокрема, продукти «Львівські дріжджі» перевірялися в незалежних акредитованих лабораторіях Eurofins (Польща, Словаччина). Перевірка якості проводилася за такими важливими для категорії дріжджів показниками якості, як вологість, сухий залишок, підйомна сила і кислотність. Крім того, враховувалися такі показники безпеки: відсутність важких металів (свинець, миш’як, кадмій, ртуть, мідь, цинк), радіонуклідів (цезій-137, цезій-134, стронцій-90), патогенної мікрофлори (цвілеві гриби, патогенні мікроорганізми, в тому числі сальмонела, бактерії групи кишкових паличок, золотистий стафілокок).

«Пік використання пресованих і сухих дріжджів — перед Великоднем, у святковій випічці. Тому ми намагалися, щоб покупці, які готуються до великоднього столу, побачили ”Добрий знак” на нашій упаковці і ще раз переконалися, що наш продукт відповідає найвищому рівню європейських і українських стандартів якості та безпеки. Завдяки ”Доброму знаку” ми і для себе ще раз підтвердили якість і оцінку нашої продукції», — говорить Сергій Лавров.

«Львівські дріжджі» від українського виробника «Компанії Ензим», взяті з полиці звичайного українського магазину представником «Доброго знаку», успішно пройшли всі етапи перевірки. У зв’язку з чим, «Львівські дріжджі» отримали право нанесення «Доброго знака» на упаковку на один рік.

Львівські_дріжжі_1