Микола Тищенко – нове обличчя соціально реаліті «Ревізор» 19 Квітня 2017

Разом із командою відтепер буде оцінювати якість українського сервісу відомий ресторатор

Кілька місяців «Ревізор» шукав людину, яка буде проводити перевірки ресторанів та готелів нашої країни. Після тривалих і ретельних кастингів команда проекту і творча рада Нового каналу зупинили вибір на відомому рестораторі Миколі Тищенку.

– Передусім ми шукали професіонала, – говорить директор Творчого об’єднання №1, яке знімає «Ревізор», Вікторія Бурдукова. – Усі ці роки нам часто закидали, що програму ведуть журналісти, а не професіонали з готельно-ресторанного бізнесу. Тому, незважаючи на те, що ми завжди серйозно готували ведучих, все одно лунали висловлювання про їхню некомпетентність. Тож ми дуже хотіли знайти експерта у цій справі. Микола Тищенко цьому критерію відповідає – це по-перше. По-друге, у нього є досвід роботи в ефірі. По-третє, він уже зірка. І, що важливо, має бажання працювати у нашому проекті попри всі майбутні труднощі. Можливо, він просто ще не розуміє масштабу цих труднощів (сміється). До речі, наприкінці кастингів у команди було два фаворити, а от думка творчої ради каналу після перегляду трактів була як ніколи одностайна – з представлених кандидатів усі без сумніву віддали свій голос за Тищенка.

Микола, як і інші претенденти, пройшов три етапи кастингів: співбесіда, ревізія у змодельованій ситуації (зйомки проходили на квартирі, де кухня – нібито ресторан, житлова зона – готель) та безпосередньо реальна перевірка закладів.

– Мене постійно перевіряли на міцність, – згадує Микола Тищенко. – Селили в готель без гарячої води і опалення (температура в номері була +13), змушували ночувати у спальному мішку, який мені замалий, розповідали про різні труднощі роботи у «Ревізорі» (сміється). Потім не годували два дні, посилаючись на умови контракту. Який мене, до речі, змусили підписати вночі у зачиненому ресторані (сміється). Жартую, звісно. Насправді, всі ці складності, навпаки, лише переконували мене в тому, що я хочу працювати з «Ревізором», адже що більше труднощів, то цікавіший процес. На кастингах мені дуже допомагала Аня Жижа. Вона – професіонал з великої літери. Переживала за весь процес, вводила мене у курс справи, сама долучалась до ревізії, коли я щось пропускав… Таких як вона не хочеться підводити.

За словами нового ведучого проекту, «Ревізор» – чудовий посібник з відстоювання своїх прав у сфері обслуговування, адже завдяки йому споживачі стають більш обізнаними.

– Дехто по п’ять років вивчає у вишах закони «Про захист прав споживачів», – говорить ресторатор. – А тут увімкнув Новий канал – і вчися собі на здоров’я, абсолютно безкоштовно. Мені здається, за 6 років існування «Ревізора» українці стали в рази уважніші та вимогливіші до сервісу, що не може не радувати. Я пишаюся, що став частиною команди «Ревізора». Ми разом продовжимо боротися за справедливість, і працювати на благо споживачів. Мій девіз – «Клієнт завжди правий». А якщо ні – значить, це поганий ресторан або готель.

Восени 2017 року глядачі Нового каналу зможуть побачити оновлений проект. Називатися у восьмому сезоні він буде «Ревізор з Тищенком». Крім назви, зміняться і критерії оцінювання закладів: у ресторанах це зал, кухня, ціни, обслуговування та дегустація. У готелях – ціни, номер, обслуговування, кухня та ночівля.

19875448_1263386700438373_6942236550936827077_n