Новий канал продав формат «Ревізор» в Азербайджан 10 Жовтня 2016

«Ревізор» буде адаптований в Азербайджані — телеканал «АТV» підписав з Новим каналом договір про купівлю формату.

За п’ять років свого існування проект «Ревізор» став комерційно успішним брендом, популярність якого продовжує зростати за межами України. Черговий закордонний телеканал на цілком законних підставах отримав в свою сітку телемовлення потенційно високорейтинговий проект, мінімізувавши ризики і витрати на його створення.

«Біблія Ревізора» досить докладно описує всі тонкощі проекту. Тому, купивши формат, вам не доведеться шукати драматургічні ходи, гадати, наскільки проект буде затребуваний глядачем, і навіть ламати голову над тим, яким повинен бути ведучий. Отримав подальшу вичерпну інструкцію, визначився з персоною ведучого і першими локаціями — і в бій. Саме так російський телеканал «П’ятниця!» Зробив два роки тому, запустивши в свій ефір 4 червня 2014 року проект «Ревізорро» — адаптацію новоканальського «Ревізора».

— Показники програми перевищують частку каналу в середньому на 32%, — повідомляють в прес-службі телеканалу «Пятница!». — За два з половиною роки сформувалася аудиторія, яка активно бере участь в житті проекту: глядачі створили понад 12 тисяч відміток, що запрошують перевірити заклади. Також канал «Пятница!» купив права на адаптацію пост-шоу «Пристрасті по Ревізору», а навесні 2016 року запустив мобільний сервіс «Ревізона» за мотивами проекту, який вже має близько мільйона користувачів.

Тепер же власний «Ревізор» з’явиться і на азербайджанському телеканалі «АТV».

— Канал «АТV» купив у нас формат на виробництво 40 випусків, — говорить головний юрист Нового каналу Катерина Мороз. — Ми передали покупцеві графіку і «Біблію» проекту. Якщо виробник побажає, творча команда «Ревізора» проконсультує його за всіма виробничими питаннями.

revyzor