Новий канал став сопродюсером фільму «Сторожова застава» 05 Вересня 2016

У першого українського фентезі про супергероїв «Сторожова застава» (виробництво кінокомпанії Kinorob) з’явився сопродюсер. Ним став Новий канал, що раніше був заявлений як медіа партнер фільму. Зміна статусу означає,  що залученість Нового каналу в глядацьку долю «Сторожової застави», а значить і в комерційний успіх фільму, значно зростає.

Директор Нового каналу Володимир Локотко каже: «Індустрія прокатного кіно влаштована таким чином, що промо та маркетинг відіграють в комерційному успіху фільму дуже істотну роль. Саме цим буде займатися Новий канал як співпродюсер проекту. Для українського кіно ефективне промо тим більше важливе, тому що у глядача немає, в цілому, довіри до національного кінематографу. Нам потрібно за рахунок якісної і масованої реклами створити для глядача мотивацію, емоційний імпульс, який перетвориться в покупку квитка і відвідування кінотеатру заради “Сторожової застави”. Ну а в самому кінозалі колеги з FILM.UA не підведуть: фільм обіцяє бути захоплюючим».

Крім того, група StarLightMedia, до якої входить Новий канал, частково візьме на себе переговори з потенційними рекламодавцями, яким відкрита можливість представити свій бренд у фільмі «Сторожова застава» за допомогою продакт плейсменту.

«Я вважаю, що стратегічне партнерство з групою StarLightMedia та участь в проекті Нового каналу як співпродюсера значно посилить позицію фільму в рамках його маркетинг стратегії і дозволить залучити більшу кількість глядачів в кінотеатри. Ми завжди раді професійним і надійним партнерам », ― зазначає продюсер фільму, Єгор Олесов.

«Сторожова застава»: Сонячне затемнення активізує магічний портал часу. Звичайний хлопець Віктор потрапляє з 21 століття на тисячу років назад. Так починається його небезпечна, сповнена пригод подорож. Попереду смертельні небезпеки, чорна магія, зустріч з новими друзями і справжніми героями билин ― богатирями: юним Олешко, могутнім Іллею і суворим Добринею – все це в супроводі вражаючих візуальних ефектів. Віктор виявляється в самому епіцентрі неймовірних подій, вступає в битву з міфічними істотами і дізнається, що таке справжня хоробрість.

Жанр: фентезі, пригоди

Режисер: Юрій Ковальов

Оператор: Юрій Король

У ролях: Данило Каменський, Єва Кошова, Роман Луцький, Олег Волощенко, Георгій Дерев’янський, Слава Красовська, Наталя Сумська, Олександр Комаров, Ержан Нуримбет, Ерболат Тогузаков, Іван Денисенко

Нагороди: Award of Excellence, Movie Trailer, Accolade Global Film Competition 2016

StarLightMedia та FILM.UA Group ― активні учасники ініціативи #КіноКраїна, що стартувала в 2015 році з метою створення в країні ефективної, прибуткової кіно- і серіальної індустрії. «Сторожову заставу» можна назвати втіленням філософії, закладеної в #КіноКраїні. Фільм зроблений в Україні, держава частково надала фінансову підтримку проекту, фільм призначений для широкої національної аудиторії і підтриманий телеканалом з «великої шістки». “Сторожова застава” ― абсолютно національний продукт: він знятий українською мовою, сценарій заснований на книзі українського автора, знімальна група цілком сформована з українських акторів і виробничих фахівців, починаючи від сценаристів і закінчуючи постпродакшеном та VFХ. Подібні проекти дозволять вирости новим зіркам українського кіно і індустрії в цілому.

Сторожевая застава