Новий канал виграв черговий суд у справі «Ревізор» vs «Інспектор Фреймут» 10 Жовтня 2016

Сьогодні, 10 жовтня 2016 року, Київський апеляційний господарський суд встав на сторону Нового каналу в черговому розгляді справи «Ревізор» vs «Інспектор Фреймут», скасував рішення Господарського суду м. Києва від 30.08.2016 та залишив без змін рішення Господарського суду м. Києва від 21.01.2015. Це було перше рішення в судовій епопеї, яке визнало порушення телеканалом 1 + 1 прав інтелектуальної власності на типовий сценарій і аудіо-візуальний твір «Ревізор», що належить Новому каналу.

Директор юридичного департаменту Нового каналу Катерина Мороз задається питанням, скільки ще судів потрібно пройти Ганні Жижі, як автору «Ревізора», і Новому каналу, як єдиному правовласнику програми, щоб справедливість остаточно перемогла, і права автора були захищені.

У телеканалу 1 + 1 є 20 днів на подачу заяви про перегляд рішення в суд касаційної інстанції.

Це було вже сьоме рішення суду, прийняте на користь Нового каналу в суперечці “Ревізор” проти “Інспектори Фреймут”. Крім суддів, факт порушення права інтелектуальної власності визнали багато фахівців, які стежили за процесом, включаючи Міжнародну асоціацію визнання і захисту телеформатів FRAPA.

«Ми сподіваємося, що колеги припинять використовувати надумане кримінальне провадження  для пошуку “нововиявлених “обставин», — висловила надію Катерина Мороз.

img_7496