Новий канал знімає романтичне реаліті «Кохання на виживання» 10 Серпня 2016

Учасники нового проекту — власної розробки каналу — зможуть не лише випробувати свої почуття, а й виграти головний приз — 100 тисяч гривень на весілля мрії

Екстремальні конкурси, перевірки ревнощами і побутом — просто в ці хвилини українські закохані б’ються одне за одного і 100 тисяч гривень на зйомках проекту «Кохання на виживання».

— Зазвичай люди одружуються, а потім вирушають у весільну подорож. Ми робимо навпаки. До рішення офіційно укласти шлюб відправляємо наших героїв у подорож, яку вони не забудуть ніколи, — розповідає керівник Творчого об’єднання, яке знімає проект «Кохання на виживання», Лора Мальцева. — Пари чекають серйозні випробування, в яких вони на 100% зможуть перевірити і одне одного, і свої почуття. Вони пройдуть через все, що може спокусити людину. Випробування на сміливість, готовність робити вчинки, миритися з недоліками. Ми дізнаємося про зради і розповімо про них партнерові. З’ясуємо, чи може хлопця захопити вродливіша дівчина, ніж його обраниця. Ми влаштуємо ситуації, в яких людині треба зробити вибір на користь нових захоплень або майбутньої сім’ї. Це проект про кохання, про справжнє кохання. Реаліті, яке розкриває і перевіряє справжність почуттів.

У незвичайного реаліті й місце зйомок незвичайне — по нові враження і головний приз українські закохані вирушать до Таїланду. Вести пари крізь цунамі випробувань буде одесит із ліванським корінням, ведучий і ресторатор Даніель Салем.

— Я народився в Одесі, але виріс в Бейруті, Ліван. Моя мама була одеситкою, вона померла, коли мені було 16, — розповідає Даніель. — Все життя я працював. З 13-ти років чистив взуття в Лівані і заробляв величезні для школяра гроші — 400 баксів на тиждень. У школі крутіше за мене був хіба що Чак Норріс. Потім працював на бензоколонці, продавав сигарети, в модельному агентстві підробляв, на ресепшені, у газетній службі, у фірмі батька, що спеціалізується на супутниковому ТБ. Ми протягували кабель по дахах, і це було дуже весело.

Після смерті матері Даніель повернувся до Одеси — він планував стати лікарем, а освіта в Україні в рази дешевше, ніж у Лівані. До речі, Салем — мікрохірург-офтальмолог із червоним дипломом. Щоправда, за фахом Даніель працював лише рік. А потім зрозумів, що це — не для нього.

— Я вів дві передачі в Одесі. Одна називалася «Красунчик Даніель». Доводилося ходити по різних заходах і робити опитування: «що вас привело на цю вечірку?», «А що це на вас надіто» і таке інше. А потім я став ведучим передачі «Буржуазія». На цьому телекар’єра закінчилася. Зараз у мене два тематичні бари в Одесі — рок-бар «Burbon» із татуювальнею всередині і музичний «Central Bar»і з барбершопом — перукарнею для чоловіків.

Не дарма Салем вів програму «Красунчик Даніель». Зовнішність ведучого — перше випробування для учасниць реаліті. Але Даніель — щасливий чоловік і батько маленької принцеси. А тому може дати нашим парам чимало слушних порад про стосунки і подружнє життя.

— Даніель — адвокат диявола, суддя, найкращий друг і каратель для учасників, — розповідає про ведучого Лора Мальцева. — У нього бувають і задушевні чоловічі розмови з героями за чаркою оковитої. І втішні бесіди з героїнею, і батьківські розмови з обома. За пари він уболіває всією душею, не дає опустити руки.

Як ми вже говорили, головний приз проекту — 100 тисяч гривень. Ці гроші лежать у п’яти закритих скриньках. Щоб зібрати всю суму, пара має виграти п’ять ключів, пройшовши п’ять випробувань: екстремальне, побутове, сімейно-етнічне, перевірку на уважність і «Скелети в шафі». Якщо, наприклад, пара збирає лише три ключі, то й відкриває лише три скриньки.

— Найцікавіше, що у фіналі гроші йдуть на другий план, — каже Мальцева. – Молоді люди так оголюють свої душі, розкривають таємниці і секрети, що гроші — вже не головне. Головне — дізнатися, чи варто їм бути разом, і чи можуть вони приймати одне одного такими, які є.

Радість, сльози, розчарування і, звісно ж, кохання. Найбільш екстремально-романтичне реаліті «Кохання на виживання» чекає вас уже восени на Новому каналі. Не пропустіть!