Олександр Педан і Володимир Єфімов розіграють зірок 13 Жовтня 2016

На Новому каналі стартує шоу «Зірки під гіпнозом»

Яких лишень шоу за участю зірок на нашому телебаченні не було. Починаючи від призабутих «Танців з зірками» і закінчуючи проектом «ШоумаSтгоуон», на якому селебрітіз мали можливість перевтілитися нехай лише на один номер в когось із легендарних співаків і співачок. Та такого з нашими зірками ще не робили.

«Зірки під гіпнозом» — це адаптація французького формату «Stars sous hypnose». Суть проекту полягає в тому, що публічні люди з абсолютно різних сфер діяльності (шоу-бізнес, спорт, телебачення, громадська діяльність) добровільно погоджуються увійти у стан гіпнозу і стати героями розіграшу. Коли і як саме спрацюють установки гіпнотизера — вони не знають. Щотижня зірки будуть приходити до студії і спостерігати на великому екрані за тим, як же вони в найневідповідніший момент були загіпнотизовані. І, крім цього, вже безпосередньо в студії герої і гості випробують на собі безліч цікавих феноменів.

Ведучими нового проекту стануть Олександр Педан і гіпнотизер із Санкт Петербурга Володимир Єфімов.

— Володимир — не просто гіпнотизер, — каже керівник проекту Ольга Чеснокова. — Він — ілюзіоніст з 10-річним стажем. Підвищуючи рівень, працюючи з найрізноманітнішою публікою, Володимир дедалі більше цікавився тим, як ілюзія впливає на підсвідомість людей. Він не просто показував фокуси, а й пояснював, що чудес не буває — буває гра з увагою, уявою… Зірки, з якими вже почав працювати Володимир, у захваті, адже гіпноз – це вкрай приємний стан, а Володимир — дуже харизматична людина.

Серед зірок, які вже довірилися Володимиру, – Надія Мейхер, Микола Тищенко, Іраклі Макацарія і його обраниця Альона, Катя Павлюченко, Антон Лірник та інші.

До слова, і сам Олександр Педан перевірив на собі всю привабливість гіпнозу.

— Це було під час однієї з наших перших зустрічей із Володимиром, — каже телеведучий. — Ми зустрілися просто щоб поспілкуватися і познайомитися. І в процесі вирішили перевірити, наскільки я гіпнабельний. І, скажу я вам, це було щось неймовірне! Руки тяжчають, тіло стає легшим, свідомість розкривається, і ти не розумієш, що з тобою відбувається. В принципі, я й досі не зрозумів, що сталося (сміється). Пам’ятаю, що говорив арабською і геть забув українську та російську. Називав себе Ашмаком, зізнавався в коханні офіціантці (сміється). Загалом, мій скептицизм після цього суттєво зменшився. Як виявилося після пробудження, процедура тривала не 5 хвилин, як мені здавалося, а 40. Все пройшло дуже весело.

Прем’єра шоу «Зірки під гіпнозом» – у четвер, 20 вересня, о 19:00 на Новому каналі

zvezdy_1