Операційним директором StarLightMedia призначено Віталія Гусєва 28 Жовтня 2021

З 1 листопада операційним директором медіагрупи StarLightMedia і членом Правління компанії призначено Віталія Гусєва.

Під своїм керівництвом він об’єднає операційну діяльність всіх дивізіонів компанії. Окрім того, у підпорядкуванні нового СОО опиняться юридичний, технічний, адміністративний та IT-департаменти.

Впродовж 9 років Віталій займає керівні посади у медіагрупі StarLightMedia, останні 3 роки у якості директора з організаційного розвитку та операційної ефективності дивізіону StarLight Production. На цій посаді разом з командою він зокрема трансформував організаційну модель продакшн-бізнесу, розробив і впровадив стратегію розвитку і зовнішньої монетизації сервісів з оренди знімального обладнання, реквізиту, будівництва декорацій, організації проведення корпоративних онлайн і оффлайн інвентів. Запуск цих напрямів забезпечив додаткове зростання доходів та укріплення бренду StarLight як потужного мультипрофільного гравця вітчизняної галузі media & entertainment.

«StarLightMedia – це команда сильних і прогресивних талантів. Наша спільна задача – як зміцнювати свої лідерські позиції на ринку, так і рухати медіаринок уперед. Посилення технологічної складової нашого бізнесу, зміцнення культури сервісу та операційної досконалості це ті фокуси, на яких ми з командою зосередимось», прокоментував Віталій Гусєв.

Тетяна Стрекаль, яка обіймала позицію операційної директорки компанії та членкині Правління StarLightMedia протягом трьох років, залишає компанію. У складі Правління Тетяна брала участь у керівництві масштабним  трансформаційним проєктом – першим в історії медіагрупи. Зокрема, вона зі своєю командою забезпечила впровадження технологічних вдосконалень: перехід на хмарні технології, НD мовлення. Також відбулася трансформація корпоративної культури, було вибудувано сильний бренд роботодавця, впроваджено систему адаптації бізнесу до пандемії, реалізовано ряд освітніх ініціатив та проєктів сталого розвитку.

«StarLightMedia – український медійний лідер, якого щодня обирають мільйони глядачів. Упевнений, що експертиза і досвід Віталія у реалізації стратегій розвитку бізнесу та  операційної трансформації задаватиме ринку приклади ефективності й креативності. Ми вдячні за результативну командну роботу, професіоналізм та крос-функціональну експертизу Тетяні Стрекаль, яка раніше очолювала цю функцію і яка прийняла рішення розвивати кар’єру поза Групою. Бажаємо Тетяні успіхів у подальшій діяльності», –прокоментував CEO StarLightMedia Олександр Богуцький.