Освітній проект СТБ TалантLive отримав статус Медіа Академії 08 Квітня 2016

Телеканал СТБ провів ребрендинг власного освітнього проекту TалантLive. Проект отримав статус Медіа Академії. Тих, хто вирішив пов’язати свою професійну діяльність з ТБ, тут навчать сценарної, режисерської, операторської та журналістської майстерності. Також в рамках TалантLive з’являться майстерні зірок СТБ.

 

TL_Logo

Навчання за напрямками журналіст-сценарист, телеоператор, режисер, кореспондент новин проходить в три етапи:

  • лекції провідних фахівців, які працюють над проектами власного виробництва СТБ (директора ТО, головні режисери, сценаристи, оператори-постановники, продюсер новин, тощо), Під час яких слухачі Медіа Академії з перших вуст дізнаються все про виробництво успішного телепродукту;
  • практика на знімальних майданчиках кращих телепроектів України («Х-фактор», «Танцюють всі», «Зважені та щасливі», «Все буде добре», «МастерШеф» та інші) і виконання творчого завдання;
  • фінальна співбесіда, під час якого захищається творче завдання і оголошуються результати навчання.

Набір слухачів TалантLive проходить два рази на рік. За результатами фінальної співбесіди найкращим пропонується робота на телеканалі СТБ.

Obshhaya-fotografiya_zhurnalisty-rezhissery

Майстерні — це унікальні курси від зірок СТБ. Провідні фахівці телеканалу на практиці навчать майстерності, яку довгі роки набували самі, і якою сьогодні володіють досконало. Уже в квітні стартує «Майстерня Вікторії Бесараб», головного художника по гриму СТБ, яка першою в Україні застосувала пластичний грим з фоамлатекса для акторів 3D-шоу «Вартові мрій».

TL_Logo_Bessarab

«Майстерня Вікторії Бесараб» — це курс навчання професійному гриму і моделювання зачісок, що складається з декількох етапів:

  • базовий;
  • курс підвищення кваліфікації;
  • спеціалізований (грим для кіно і телебачення);
  • найвища майстерність: єдиний в Україні курс по створенню пластичного гриму.

Також в «Майстерні Вікторії Бесараб» передбачений спеціальний курс для тих, хто хоче опанувати мистецтво гриму і зачіски для себе. Передбачені ранкові, денні і вечірні групи. Більше інформації можна отримати по телефону + 38-067-690-26-10.

TалантLive був створений 2 листопада 2011 як безкоштовна програма прискореної адаптації для тих, хто бажає пов’язати свою кар’єру з ТБ. Проект став унікальною можливістю пройти стажування та отримати роботу на телебаченні як для досвідчених фахівців, так і для студентів старших курсів і випускників вищих навчальних закладів.

За даними за 2015 рік, TалантLive отримав близько 2’000 заявок, з яких на відбірковий тур були запрошені 152 особи. Пройшли програму навчання 39 осіб, 24 з них за результатами фінальної співбесіди приєдналися до команди СТБ.

Серед яскравих випускників Медіа Академії, які успішно будують кар’єру на СТБ — керівник проекту «Все буде добре» Ольга Недогода, керівник «Танцюють всі!» Анатолій Максимов, режисер шоу «Х-фактор» Оксана Шадурська, сценарист пост-шоу «Кохана, ми вбиваємо дітей» Ірина Звездовська, журналіст реаліті« МастерШеф »Олена Москаленко, сценарист «Все буде добре» Юлія Охременко та інші.

Медіа Академія TалантLive не є вищим навчальним закладом, документи державного зразка не видаються. Більше інформації на сторінці проекту: http://talantlive.stb.ua.

Вікторія Бессараб закінчила КНУТД за спеціальністю «дизайнер, художник-модельєр по зачісках та декоративної косметики». Навчалася в школі Алли Чурі, чеської студії FX-creator (3 курсу), в паризькій школі макіяжу Atelier, пройшла майстер-класи Руслана Тетяниного, Патріка Камерона, Христини Єлізарової, Анастасії Дурасова та інших. Була суддею на конкурсі «Beauty award» в рамках виставки «Технологія краси ХХІ століття». Восени 2015 року Вікторія закінчила Cinema Makeup School — одну з кращих шкіл в Голлівуді. Її вчителем по пластичному гриму був Шеннон Шиа, який працював у фільмах «Парк Юрського періоду», «Термінатор», «Спайдермен». Віка стала першою представницею України, яка проходила навчання в цій школі. Також Вікторія Бессараб стала першою українкою, яка представила свої роботи на престижному міжнародному конкурсі візажистів в Лос-Анджелесі Battle of the brush в рамках відомої виставки IMATS, де посіла друге місце.

yachamsa