Проект Нові лідери – Україна шукає активних громадян 15 Березня 2018

12 березня стартував національний суспільно-медійний проект Нові лідери. Проект започаткований 34 громадськими організаціями і підтриманий групою StarLightMedia.

novi lidery

Нові лідери – це можливість проявити себе для людей, які прагнуть брати і беруть активну участь у суспільному житті країни.

Проект є відповіддю на суспільний запит щодо нових лідерів, залученням креативних, амбітних людей з чистою репутацією до вирішення проблем державного рівня.

Нові лідери є закликом до активних громадян брати на себе відповідальність, презентувати та реалізовувати свої ідеї, зосередившись на конструктивній роботі заради України.

Учасники повинні представити свої ідеї експертам, ЗМІ та інтернет-аудиторії. Ті, хто набере найбільше голосів, стануть героями телевізійного формату, який вийде в ефір телеканалу ICTV восени 2018 року.

Переможець отримає не лише соціальний капітал та медійність, але і грошовий приз для реалізації ідеї.

– Проект Нові лідери має стати соціальним ліфтом для активних та енергійних людей, які пов’язують своє майбутнє з Україною. І ми раді допомогти їм донести свої ідеї та реалізувати цілі, – вважає керівник телеканалу ICTV Олександр Богуцький.

Всі умови участі у проекті можна дізнатись на сайті NOVILIDERY.COM, реєстрація учасників вже розпочалась і триватиме до 30 квітня.

Якщо баєжаєте бути новим лідером – реєструйтеся тут.