«Ревізор» на «Укрзалізниці» 21 Березня 2016

Творча група соціального реаліті, як і обіцяла глядачам, взялася за «Укрзалізницю». Сьогодні, 21 березня, глядачі Нового каналу побачать ексклюзивну перевірку VIP-вагону. Там є конференц-зал, кухня, ванна з душовою кабінкою і два персональних провідника. І це українська залізниця!

У «Страстях за Ревізором» продовжили цю тему. Для порівняння журналісти пост-шоу провели ревізії плацкарта і СВ. Одну з подушок із плацкартного вагона вони здали до лабораторії. Що там знайшли – дивіться у пост-шоу.

«Родзинкою» «Страстей за Ревізором» стала колишня провідниця. Вона без купюр розповіла про внутрішні порядки у держструктурі й відповіла на всі незручні запитання ведучого. Зокрема й про корупцію.

– Я не працюю на залізниці три роки. У мене закінчився контракт, і щоб повернутися на роботу, потрібні були гроші. Тоді це була сума в $1000, – різала дівчина правду-матку.

Також вона розповіла про кабальні умови праці провідників, нав’язані зверху плани продажів чаю та їжі і графіки генерального прибирання. Ми, нарешті, дізнаємося, як часто чистять перини й подушки, на яких ми з вами спимо в потягах.

Ревизор (1)