Різдвяне 3D-шоу СТБ «Вартові Мрій» повертається 10 грудня 14 Листопада 2016

З 10 грудня в «Концерт-Холі ВДНГ» знову буде йти масштабне позаефірне 3D-шоу «Вартові Мрій» для всієї родини від творців музичного спектаклю «Барон Мюнхгаузен» і мультижанрового шоу «Дім таємнічіх пригод».

«Вартові Мрій» — унікальна різдвяна казка для всієї родини від режисера-постановника Костянтина Томільченко. На одній сцені знову зберуться найталановитіші танцюристи, акробати, гімнасти, циркові артисти, а новітні 3D-технології дозволять створити сучасне високотехнологічне шоу.

В основі сюжету — казкова історія про бездомного хлопчика Макса, який напередодні Різдва зустрічає чарівного Кота — Вартового Мрій. Разом вони везуть зірку, долаючи безліч перешкод, адже її хоче викрасти злий Дракон. По дорозі вони зустрічають добрих фей і могутніх рогатигрів, які допомагають їм зберегти зірку від лиходія.

Автори ідеї – режисер-постановник позаефірних проектів СТБ і суддя шоу «Танцюють всі!» На СТБ Костянтин Томільченко і директор творчого об’єднання СТБ Тала Онищук.

Нагадаємо, що Костянтин Томільченко став першим українським постановником, якого запросили працювати в Цирк дю Солей. Незважаючи на те, що з 1 листопада хореограф приступив до постановки номерів для нового шоу Цирку в Буенос-Айресі, він запевняє, що в цьому році «Вартові Мрій» будуть не менш захоплюючими: «Над «Вартовими Мрій» працює дуже велика команда , тому я з упевненістю можу сказати, що проект в надійних руках і взимку на сцену повернеться дуже сильне, яскраве і захоплююче шоу для всієї родини. Учасники різних талант-шоу телеканалу СТБ, а також запрошені артисти втілять всі ідеї і подарують глядачам відчуття казки і справжнього Різдва».

Саундтрек до позаефірного проекту СТБ написав Дмитро Шуров, музикант і соліст Pianoboy. Головну роль виконає 14-річний Тимур Москальчук. Автор костюмів – керівник відділу стилю СТБ Дмитро Курята. За унікальний пластичний грим артистів відповідає Вікторія Бессараб – головний художник-гример СТБ. Допомагати створювати атмосферу казки будуть сучасні технології.

Різдвяне 3D-шоу «Вартові мрій» буде йти з 10 грудня по 20 січня в Києві в «Концерт-Холі ВДНГ» (пр-т. Академіка Глушкова, 1). Квитки вже у продажу в касах міста, замовлення по телефону 0- 800-508-308 і на сайті: http://e.slm.ua/show/vartovimriy/

Режисер-постановник — Костянтин Томільченко

Ідея та розробка проекту — Тала Онищук, Костянтин Томільченко

Саундтрек — Дмитро Шуров

ix2b9968