StarLightMedia досягла домовленостей з 90% кабельних провайдерів 11 Січня 2017

На сьогоднішній день досягнуто домовленостей з провайдерами програмної послуги, які сукупно охоплюють 90% абонентів платного ТБ. З деякими переговори тривають. «Це відповідає нашим початковим очікуванням», — оцінює ситуацію директор зі стратегічного розвитку групи StarLightMedia Федір Гречанінов.

Паралельно тривають переговори, в тому числі з тими провайдерами кабельного і IPTV телебачення, які відключили СТБ, Новий канал, ICTV, M1, M2, QTV з 1 січня 2017 року. «З кимось ми просто не встигли фіналізувати переговори, а хтось вийшов на нас вже після відключення каналів, під впливом своїх абонентів. Ми очікуємо, що до кінця січня ситуація буде більш-менш остаточно зрозуміла ».

У StarLightMedia відзначають, що найбільшим досягненням цієї реформи стане формування нового, цивілізованого, прозорого і прибуткового ринку платного телебачення, на базі високоякісного національного контенту. «Наше завдання на сьогодні — створення переваг тим українським провайдерам платного ТБ, які прийняли рішення разом з нами будувати цей сегмент. Боротьба з піратством контенту і андеррепортінгом, відключення аналогового ефіру, підготовка до кодування супутникового сигналу — це те, чим ми займаємося в році, що наступив», — каже Гречанінов.

Певним позитивним «побічним ефектом» стало те, що багато жителів України дізналися, які типи прийому телевізійного сигналу існують, в тому числі безкоштовні, і прийняли усвідомлене рішення, залишитися зі своїм провайдером, або змінити його. Це — запорука того, що кінцевий користувач розуміє цінність послуги, яку оплачує, і готовий до змін.

Також StarLightMedia розробили методику фіксування незаконної трансляції телевізійного контенту, що належить групі. Компанія має намір захищати свої права інтелектуальної власності правовими методами.