StarLightMedia показала перший в Україні фільм, створений спеціально для партнерів 10 Грудня 2020

Під час фізичного дистанціювання StarLightMedia знайшла можливості для зближення зі своїми партнерами і створила кіно, у якому підбила підсумки 2020 року та поділилася планами на 2021-й. Прем’єра фільму StarLightMedia. Next Chapter відбулася 8 грудня на YouTube.

Вперше на екранах – ексклюзивна розмова про плани одного з лідерів українського телебачення на наступний рік. Кіно презентує сезон 2021-го від StarLightMedia та розповідає про найгарячіші ТВ-прем’єри, розвиток медіагрупи, тренди та про те, які зміни чекають на український ринок телебачення наступного року.

Медіагрупа як беззаперечний лідер із теледивлення дбає насамперед про безпеку та здоров’я своїх співробітників і партнерів у складний час, тому цього року традиційна зустріч із партнерами, рекламодавцями та ЗМІ зазнала змін. Ми зробили те, що вміємо найкраще – зняли кіно.

«StarLightMedia – інноваційна медіакомпанія, що поєднує креатив та технології заради збереження лідерства у традиційному ТВ-бізнесі та здобуття лідерства серед діджитал-медіа. Наш обов’язок як лідера – це розвиток ринку, який неможливий без партнерства для взаємного економічного зростання. Саме про це йдеться у кінострічці, де ми підіймаємо завісу планів на наступний рік. І звісно, ми чекаємо на особисту зустріч із партнерами у 2021!», – розповів Генеральний директор компанії Михайло Царьов.