StarLightMedia приєдналась до програми колективної імунізації МОЗ 09 Липня 2021

У рамках комплексної програми з підтримки здоров’я співробітників компанія StarLightMedia забезпечила умови для вакцинації колективу від COVID-19. Вакцинацію здійснює бригада Олександрівської клінічної лікарні м. Києва. Імунізація відбувається завдяки програмі колективної вакцинації Міністерства охорони здоров’я. 

Імунізація співробітників Групи стартувала на початку липня. Щеплення проводиться мобільними бригадами з вакцинації на локаціях медіагрупи. Співробітники компанії отримають обидві дози вакцини. 

«Сьогодні вакцинації співробітників від COVID-19 –  у фокусі уваги StarLightMedia, бо наші люди – найдорожче, що в нас є. Коли з’явилася можливість, ми, як відповідальний роботодавець, одразу подали заявку до МОЗ на участь в імунізації працівників. Тішить, що StarLightMedia – серед українських компаній, що розпочали колективну вакцинацію. Наші колеги продемонстрували особисту відповідальність. Одразу після внутрішньої корпоративної розсилки про старт імунізації на щеплення записалися близько 80% співробітників медіагрупи. Сподіваюся, що наша участь у програмі МОЗ допоможе досягти колективного імунітету й повного подолання вірусу в країні», – прокоментувала Членкиня правління StarLightMedia Тетяна Стрекаль.

Інформація про вакцинацію кожного щепленого співробітника StarLightMedia буде внесена до електронної системи охорони здоров’я та доступна сімейному лікарю. Після завершення курсу імунізації співробітники компанії за потреби зможуть отримати міжнародне свідоцтво про вакцинацію встановленого зразка, звернувшись до свого сімейного лікаря.

StarLightMedia закликає українців бути відповідальними та приєднатися до вакцинації проти коронавірусу.