StarLightMedia створює дизайн-бюро. На чолі — Олексій Репік 31 Травня 2019

З 1 червня 2019 року в StarLightMedia з’явиться новий креативний підрозділ — дизайн-бюро.

Новостворений підрозділ увійде в структуру дивізіону «Мовлення» і об’єднає в собі дизайн-відділи каналів. Спеціалізуватися дизайн-бюро буде на ТВ-брендінгу, упаковці ТВ-проектів і сценографіке, оформлення кіно- і серіалів, branded content, постпродакшн (спецефекти) і VR / AR технологіях для медіа. Всі арт-директора телеканалів — Дмитро Литвиненко (СТБ), Олександр Антонов (Новий канал), Сергій Черних (ICTV) — увійшли в команду об’єднаного бюро. Очолить проект Олексій Репік, який раніше обіймав посаду арт-директора «1 + 1 медіа».

«Об’єднане дизайн бюро було створено як платформа, що дозволяє генерувати не тільки багато якісних креативних рішень, а й впровадити в індустріальні стандарти нові сучасні технології в різних напрямках motion design. Приєднання до нашої команди Олексія дуже цінно для нас. І це тільки початок великого креативного посилення StarLightMedia», — зазначає Олена Мартинова, директор по маркетингу StarLightMedia.

«Я люблю нові виклики і можливості. Побудувати сильну команду в моушн-графіці і дизайні в країні — амбіція, яка дає драйв. І я готовий вкладати максимум всіх своїх компетенцій, щоб найбільший ТВ-холдинг України і група сильних каналів задавали тренди в індустрії не тільки нашої країни», — коментує Олексій Репік.

Біографічна довідка:

Олексій Репік очолював арт-департамент «1 + 1 медіа» з січня по травень 2019 року. До цього більше 4-х років був арт-директором компанії «Студія 1 + 1», раніше — арт-директором проектів на телеканалі «Інтер» і в компанії Signal Red (FILM.UA Group). Має нагороди на міжнародних і локальних фестивалях: PromaxBDA Europe and Global Excellence Awards, The Very Best Of, «Телетріумф». Входить в Гільдію академіків телевізійного дизайну і промо.