StarLightMedia та UNIT.City запускають спільний проєкт 16 Серпня 2021

У партнерстві з інноваційним парком UNIT.City медіагрупа StarLightMedia запускає корпоративну освітню та акселераційну програму для менеджерів I.Novate. Навчання стартує у серпні і триватиме до кінця 2021 року.

I.Novate — це проєкт розвитку екосистеми інновацій StarLightMedia, мета якого — посилення інноваційності компанії. У межах проєкту реалізується програма навчання та акселерації, що триватиме чотири місяці. Учасники I.Novate пройдуть шлях від теорії інновацій до реальних експериментів і практичного опрацювання ідей через акселерацію. Завершиться програма презентацією проєктів, з яких оберуть найкращі рішення для впровадження в операційну діяльність медіакомпанії. 

Програму навчання розробив департамент з удосконалення бізнесу та Human Capital StarLightMedia разом з UNIT.City та експертами Кремнієвої долини. Менторами стануть експерти з досвідом роботи з інноваціями в Україні та за кордоном, серед яких французький та американський топменеджер, СЕО UNIT.City Домінік Піоте, науковий працівник Каліфорнійського університету в Берклі Рік Расмусен, керівниця відділу екосистеми UNIT.City Валентина Ракітіна, викладач Kyiv-Mohyla Business School Сергій Ноздрачов та інші.

«Для StarLightMedia програма інноваційного навчання I.Novate — це спільне рішення з нашими найкращими працівниками, які щодня дбають про наше лідерство і розуміють, що наш теперішній успіх — це зобов’язання думати про перемоги у майбутньому, що неможливо без вдосконалення всього вже сьогодні. Саме тому така увага до інновацій, і саме тому ми радо підтримуємо бажання вчитись і розвиватись наших людей, наших талантів. З оптимізмом ставимося і до партнерства з UNIT.City, адже бачимо здобутки і цінуємо креативний дух всередині команди і нового простору, який постає на наших очах. Думаю, цей інноваційний парк справді найкраще місце для розвитку культури, нових підходів і бачення. Усі знають про важливість першого кроку, ми його робимо. Побачимо, якою буде дорога», — прокоментував CEO StarLightMedia Олександр Богуцький.

«Інновації це не тільки питання інвестицій або наявності правильних технологій. Інновації неможливі без правильного керівництва. Якщо немає справжніх лідерів, немає бачення розвитку. Говорячи про лідерство, я маю на увазі не тільки генерального директора, а й кожного члена виконавчої команди, яка має постійно навчатися та бути готовою до змін. Команда UNIT.City багато подорожує, ретельно вивчає успішні кейси в усьому світі та переймає найкращі практики. Ми з радістю поділимося своїм досвідом впровадження інновацій та розвитку лідерів», – каже Доміник Піоте, СЕО UNIT.City та експерт із цифрових трансформацій з 20-річним досвідом роботи, в тому числі в компаніях зі списку Fortune Global 500.