StarLightMedia здобула перемогу на премії Partnership For Sustainability Award 27 Листопада 2020

Премія від Глобального договору ООН об’єднала кращі проєкти бізнесу у сфері сталого розвитку з 5 країн. Міжнародне журі визначало переможців за категоріями: «Суспільство», «Планета», «Економічний розвиток», «Мир» та «Подолання COVID-19».

Офіційне оголошення результатів премії та нагородження переможців відбулося 26 листопада. Проєкт StarLightMedia з інтеграції принципів гендерної рівності «Women’s Empowerment Principles в дії» було визнано кращим у категорії «Суспільство». Нагорода відзначає не тільки ефективність та соціальний вплив проєкту, а й партнерські зв’язки, які вдалося встановити бізнесу заради досягнення позитивних суспільних змін. Так протягом цього року StarLightMedia об’єднала зусилля зі всіма профільними інституціями ООН, найбільшими міжнародними та громадськими інституціями, що опікуються темами гендерної рівності та сталого розвитку в Україні.

Оголошувала переможців категорії «Планета» Олена Фроляк, ведуча та головна редакторка інформаційної служби ICTV. Це долучення було особливо важливим, адже Олена власним прикладом демонструє еко-свідомий підхід до життя та залучає до нього суспільство – в ефірі та поза ним.