СТБ бере на себе фінансові витрати з підготовки O.Torvald до «Євробачення» 01 Березня 2017

Як і було заявлено на старті Національного відбору-2017, телеканал СТБ бере на себе фінансову сторону підготовки O.Torvald до участі в «Євробаченні». Вчора відбулася зустріч групи з представниками каналу, під час якої був озвучений подальший план дій.

— СТБ бере на себе фінансування постановки номера і його візуалізації (грим, костюми, світло, графіка, реквізит, постановник). Також ми оплачуємо проживання групи на тренувальній базі в період інтенсивної підготовки і репетицій, і повне забезпечення  віз, перельоту і проживання O.Torvald під час поїздок в квітні на найбільші щорічні промо-вечірки учасників «Євробачення» — «Eurovision In Concert» і « London Eurovision Party 2017 », — розповіла керівник Національного відбору Наталя Франчук.

Це буде вже другий рік фінансування каналом СТБ представника України на Міжнародному пісенному конкурсі. У минулому році телеканал взяв на себе витрати по постановці номера Джамали, підготовці двох сценічних костюмів, а також повне 2-тижневий супровід співачки і її команди в складі 10 осіб, включаючи візи, переліт та проживання в Стокгольмі (загальна сума фінансування склала 1,5 млн гривень).

Нагадаємо, завдяки перемозі Джамали в цьому році Україна приймає «Євробачення» у себе. O.Torvald виступлять у фіналі конкурсу, який пройде в Києві 13 травня з піснею Time, яка перемогла в Національному відборі.

O.Torvald