СТБ візьме на себе всі витрати на участь Джамали на «Євробаченні-2016» 24 Лютого 2016

Як було заявлено на старті національного відбору на «Євробачення-2016», всі витрати, пов’язані із поїздкою переможця до Стокгольму і його участю у міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення», бере на себе телеканал СТБ.

«Канал бере на себе повне забезпечення представника від України на час участі у “Євробаченні”», — каже керівник національного відбору Наталя Франчук. — Це: переліт, двотижневе проживання, візи, страхування і добові для Джамали та її команди; костюми співачки і бек-вокалу; гонорари візажиста, стиліста та режисера-постановника; а також реквізит і сувенирну продукцію.

Джамала представлятиме Україну із піснею «1944».

Голосування українців під час финалу 21 лютого за кількістю унікальних голосів стало рекордним за останні 5 років серед розважальних проектів СТБ і національних відборів на UΛ:Перший: за час голосування було прийнято 382 602 голоси (за одного учасника абонент міг відправити тільки одну смс). Унікальних абонентів, які взяли участь у голосуванні — 344 268, тобто, тільки 10% глядачів, що голосували, підтримали більше ніж 1 учасника. Джамалу підтримало 37,77% глядачів, що голосували.

До цього рекорд належав шоу «Х-фактор»: 326 тис. смс за 1 годину голосування, при цьому з 1 номеру можна було відправити до 10 смс за одного учасника.

Цього року у конкурсі «Євробачення» беруть участь 43 країни. Україна виступить у другому півфіналі 12 травня. Гранд-фінал відбудеться 14 травня 2016 року.