СТБ зніме кліп для фіналіста Нацвідбору MELOVIN 02 Березня 2017

Телеканал СТБ надасть фінансову підтримку лідеру глядацького голосування Національного відбору на «Євробачення-2017» — MELOVIN. 19-річний переможець шоу “Х-фактор-6” двічі отримав від українців вищий бал (8 — в півфіналі і 6 — у фіналі Нацвідбору). Під час вирішального вибору 25 лютого телеглядачі віддали за свого фаворита більше 60 тис. Голосів (28 319 – в додатку Телепортал і 32 136 шляхом смс), але не змогли принести йому перемогу — за сумою балів від глядачів і суддів MELOVIN посів третє місце в турнірній таблиці Національного відбору.

СТБ прийняв рішення підтримати талановитого виконавця. Телеканал зніме кліп на пісню Wonder, і допоможе з ротацією композиції.

— Ми завжди пильно стежимо за творчим розвитком випускників шоу “Х-фактор” і радіємо, коли бачимо, що творчий поштовх, отриманий в проекті, вони використовують в правильному напрямку, — говорить Директор ТО, що створює «Х-фактор», Олена Романенко. — Костя неймовірно талановитий і перспективний музикант, і то що в фіналі Нацвідбору за його пісню проголосували понад 30% телеглядачів лише підтверджує, що у MELOVIN, про який країна дізналася менш ніж півтора роки тому, є велика професійне майбутнє.

— Я дуже радий, що, завдяки підтримці СТБ, у мене з’явилася можливість створити відео-роботу на пісню Wonder. Це так круто і хвилююче. Wonder дуже важлива для мене, ця пісня —про мене, про мої переживання. І я дійсно щасливий, що тепер до неї додасться і відео-історія, — не приховує емоцій MELOVIN.

Хто стане режисером кліпу, де і коли будуть проходити зйомки — телеканал СТБ оголосить пізніше.

MELOVIN(1)