«Сюрприз, сюрприз!»: Маша Єфросиніна стала ведучою нового шоу на СТБ 09 Лютого 2017

Телеканал СТБ продовжує зйомки нового масштабного соціально-розважального шоу «Сюрприз, сюрприз!», яке втілюватиме в реальність мрії українців. Над проектом працює Творче об’єднання Мирослава Домалевського.

Легендарне розважальне сімейне шоу підносить учасникам найнеймовірніші сюрпризи, і виконує їх заповітні бажання. Унікальність проекту в тому, що його герої навіть не підозрюють, що номіновані на сюрприз. Це стає можливим завдяки їхнім близьким, колегам, друзям або людям, які хочуть сказати «дякую» таким несподіваним і дуже приємним способом. Учасники отримують свої сюрпризи в самих різних місцях: вдома, на роботі, в магазині, на вулиці або ж у студії шоу, де їх зустрічає ведучий.

В українській версії шоу «Сюрприз, сюрприз!» Господинею студії стала популярна телеведуча Маша Єфросиніна. Вона буде знайомити глядачів з різними історіями героїв і озвучувати сюрпризи, які очікують їх за неймовірні вчинки. За допомогою своїх зіркових друзів Маша здивує всю країну в серії захоплюючих, зворушливих, які доводять до сліз, а іноді і дуже смішних історій учасників шоу «Сюрприз, сюрприз».

— Для мене велика честь і колосальна відповідальність бути ведучою цього шоу. Я не шанувальник гучних заяв, але таких проектів на українському ТБ ще не було. Це шоу про життя і про все емоції, на які здатна людина. Тут нічого не буває рівним: будь-який момент, кадр, слово, поведінка, подія – все на верхній емоційної точці. У студії ти стикаєшся з самими пронизливими історіями — або дуже драматичними, або на піку радості і щастя. Я б визначила, що «Сюрприз, сюрприз!» — Це стан мурашок по шкірі, — каже Маша Єфросиніна.

«Сюрприз, сюрприз!» Є адаптацією популярного формату Surprise Surprise. Понад 14-ти сезонів (починаючи з 1984 року) проект виходив на британському каналі ITV; адаптовані формати успішно пройшли в багатьох країнах, в тому числі США і Китаї.

Прем’єра шоу «Сюрприз, сюрприз!» В ефірі СТБ відбудеться восени 2017 року.

Маша_Ефросинина