Телеканал СТБ підготував ролики, присвячені дню народження Ліни Костенко 17 Березня 2016

19 березня свій день народження святкує геніальна українська письменниця і поетеса Ліна Костенко. Спеціально до 86-річчя «Душі України» СТБ зняв міжпрограмні ролики, в яких ведучі каналу читають вірші Ліни Василівни.

У роликах знялися: Павло Костіцин, Лілія Ребрик, Іраклі Макацарія, Надія Матвєєва, Ігор Кондратюк, Тетяна Висоцька, Віта Євтушина, Ольга Кучер і Роза Аль-Намрі.

«День народження — це не свято, це підсумки і висновки», — сказала одного разу Ліна Василівна. Але для мільйонів українців жити в один час з цією геніальної жінкою — справжнє свято душі. У день її народження ми хочемо подякувати Ліні Костенко за те, що кохаємо, сумуємо, мріємо і живемо під рядки її віршів, — коментує Директор позаефірного промоушена телеканалу СТБ Вікторія Волонтирець.

Над створенням роликів працював Департамент ефірного промоушену СТБ. Зйомки тривали два дні. Складніше усіх довелося Іраклі Макацарія — головний Холостяк весни наполегливо працював над тим, аби позбутися під час читання вірша свого яскраво вираженого акценту.

В ефірі СТБ ролики-привітання з’являться вранці 19 березня і триватимуть суботу та неділю.

Керівник проекту — Іраклій Махатадзе

Креативний продюсер — Дем’ян Радзивілюк

Ідея — Олег Клюєв

Режисери — Олена Захарчук і Микола Богдан

Оператор — Сергій Ревуцький

Виконавчий продюсер — Максим Маган