Телеканал СТБ представляє новий формат і нового ведучого медичного ток-шоу «За живе!» 16 Червня 2016

Телеканал СТБ знімає третій сезон медичного ток-шоу «За живе!» Ведучою проекту залишається психолог Анна Кушнерук. У нових епізодах до неї приєднається хірург-травматолог, ведучий програми «Я соромлюсь свого тіла» Валерій Ославський.

На відміну від перших двох сезонів, оновлений формат проекту передбачає розгляд в одній програмі декількох рубрик 3-5 цікавих тем. Наприклад, «Тест-драйв медичних девайсів для схуднення», «Самодіагностика», «Викриття шарлатанів», «Битва переконань», «Мама проти бабусі» та інші.
— Те, що ви шукаєте в Google або обговорюєте на форумах, розповість «За живе!». Брати участь в експериментах будуть зіркові гості та професіонали  — розвінчувати міфи та підтверджувати факти. Ми будемо проводити розслідування, говорити про те, що соромляться запитати, відповідати на незручні питання та з усмішкою підходити до деяких тем. Восени українці отримають неймовірну кількість корисної позитивної інформації, яка беззаперечно допоможе їм у житті, —  коментує Директор ТО телеканалу СТБ та керівник «За живе!» Катерина Ведмеденко.

—  Проект змінив формат, який передбачає двох ведучих, тому я прийшов на допомогу Ані. В ролі ведучого ток-шоу я виступаю вперше, поки вчусь та приглядаюсь. У новому сезоні моя колега Аня буде такою ж доброю, розумною та гарною. А я маю намір внести невелику частку іронії в наш тандем, —  ділиться враженнями від свого нового амплуа Валерій Ославський.
Глядачів очікує безліч яскравих рубрик і тем. Одним із найскладніших епізодів стала зйомка з конем. На нього довго чекали, переносили знімальні дні, а коли його завели до студії, думали, що підлога просто не витримає такого навантаження. Але врешті-решт зйомка відбулась.

До якої рубрики завітав кінь та навіщо, можна буде побачити в прем’єрних випусках «За живе!» в ефірі телеканалу СТБ уже восени.

IX2B1257_1