Телеканал СТБ спільно з Міністерством оборони України оголошує Національний відбір учасників проекту Ігри Незламних (Invictus Games) 25 Січня 2017

Телеканал СТБ спільно з Міністерством оборони України  оголошує Національний відбір  учасників проекту Ігри Незламних (Invictus Games) — міжнародних спортивних змагань військовослужбовців і ветеранів, які зазнали травм  під час бойових дій, та організовує українську частину змагань. На переконання організаторів,  Ігри Незламних  мають  подолати існуючі в суспільстві стереотипи сприйняття військовослужбовців, ветеранів та звичайних людей з інвалідністю.

За даними Головного управління військової служби правопорядку ЗСУ, за час проведення АТО майже 5 000 українських військових отримали поранення різного ступеня тяжкості. Проблема реабілітації військовослужбовців — учасників АТО з інвалідністю, або  поранненям та психологічними травмами, є сьогодні гострим соціальним питанням, яке потребує негайної уваги з боку держави, ЗМІ,  громадських організацій та населення України загалом.

Як зазначають організатори, у березні 2017 року буде визначено претендентів до збірної України, серед яких  журі обере команду з 15 учасників. У вересні 2017 року глядачі телеканалу СТБ зможуть побачити як формувалася наша збірна, які історії подолання стоять за нашими героями та, власне, саму міжнародну церемонію Ігор Незламних, які цього року відбудуться в канадському місті Торонто.

Invictus — «незламний, непереможний». Міжнародні мультидисциплінарні змагання колишніх і діючих військових, які зазнали поранень у ході бойових дій, що проводяться в різних країнах з 2014 року з ініціативи британського принца Гаррі. На створення проекту його надихнув аналогічний американський проект Warrior Games, який з 2010 року щорічно проводиться в США під егідою Олімпійського Комітету США. У 2014 році Принц Гаррі відкривав Ігри Воїнів, що підштовхнуло його до ідеї створити аналогічний проект у Великобританії, але в міжнародному форматі.