Телеканал СТБ вийшов у фінал міжнародного Нью-Йоркського телефестивалю 20 Лютого 2018

СТБ – єдиний з українських телеканалів – вийшов у фінал масштабного міжнародного фестивалю в сфері телебачення і кіно «New York Festivals World’s Best TV & Films». У номінації «Кримінальна драма» за найвищі нагороди вперше буде боротися проект «Слідство ведуть екстрасенси» з випуском «СМС від покійниці».

«New York Festivals World’s Best TV & Films» («Нью-Йоркський фестиваль кращого світового ТБ і кіно») – один з найбільш статусних фестивалів в сфері кіно і телебачення з 50-річною історією. У цьому році в рамках конкурсу представлені десятки тисяч робіт з 166 країн світу. Вони оцінюються в онлайн-режимі групою досвідчених експертів, зазначених галузевими нагородами (їх понад 200 осіб). Серед виробників, які беруть участь у фестивалі, визнані лідери світової теле- і кіноіндустрії: CNN, ABS-CBN, BBC Worldwide, Discovery, NETFLIX, HBO.

«СМС від покійниці» – дуже потужний по драматургії епізод. Історія починається з самогубства красивої і успішної дівчини. До нас по допомогу звернулися її батьки, щоб дізнатися, що сталося з їх дочкою насправді. Ніхто з близьких не міг зрозуміти, чому благополучна в усіх сенсах дівчина, випускниця Сорбонни, вирішила звести рахунки з життям. Коли наша команда разом з експертами та екстрасенсами взялася за справу, ми були шоковані: подібних смертей молодих жінок було кілька! Як виявилося, всі жертви жили з одним молодим чоловіком, відомим столичним фітнес-тренером. В ході розслідування ми знайшли дівчину, якій вдалося вижити, і записали з нею ексклюзивне інтерв’ю. Нам не вірилося, що все це відбувається в реальному житті, а не в кіно », – розповідає Юлія Федец, директор ТО, що створює проект« Слідство ведуть екстрасенси ».

Фіналістами 2018 року в жанрі кримінальної драми стали 8 країн-учасників – Австралія, Китай, Японія, Нова Зеландія, Іспанія, Тайвань, Уельс і Україна.

«Бути серед професіоналів кіно та телеіндустрії, які виробляють контент найвищої якості, для нас – дуже почесно. Вихід у фінал міжнародного фестивалю такого серйозного рівня свідчить про те, що СТБ не поступається лідерам світового ринку по креативу і роботі з такими складними жанрами, як драма і детектив. Висока оцінка нашої роботи більше ніж 200 кращими фахівцями з усього світу – це величезне досягнення телеканалу і велика честь для всієї нашої команди », – додала Юлія Федец.

finalist-banner3

Переможцями попередніх років в номінації «Кримінальна драма» є:

2014 г. – телесеріал «Гострі козирки» (Великобританія) – Гран-Прі;
2016 г. – телесеріал «Метод» (Росія) – золота медаль.
Переможці попередніх років від України:

2011 і 2016 рр. – візуальні ефекти;
2016 г. – телефільм «Битва за Севастополь»;
2016 г. – д / ф «Аеропорт».

Церемонія нагородження відбудеться на щорічній виставці Національної Асоціації Телерадіомовників (NAB Show) в Лас-Вегасі 10 квітня 2018 року. Цього року програма надасть кожному учаснику можливість спілкування з самими креативними представниками теле- і кіноіндустрії.

Посилання на програму «СМС від покійниці»: https://ekstrasens.stb.ua/ru/episode/sledstvie-vedut-ekstrasensy-7-sezon-smotret-onlayn-vypusk-1-ot-05-02-2017/