Телеканал СТБ запрошує на кастинг шоу «МастерШеф» 25 Лютого 2016

Телеканал СТБ запрошує досвідчених і починаючих кулінарів стати учасниками шостого сезону популярного шоу «МастерШеф». Кастинги стартували у всіх великих містах України.

master

Відбір проходить в два етапи: дегустація та інтерв’ю. Потенційному учаснику слід приготувати свою фірмову страву, яка найкращим чином покаже його кулінарний рівень. Під час інтерв’ю розмова піде на теми кулінарії, захоплень та особистого життя.

Реєстрація на кастинг шостого сезону «МастерШеф» проводиться за телефонами +38067-690-12-89; +38097-885-70-80, або на сайті СТБ http://masterchef.stb.ua/2016/02/22/prihodi-na-kasting-mastershef-6-so-svoim-koronnym-blyudom/

«МастерШеф» — кулінарне талант-шоу, вперше вийшло в ефір каналу СТБ у 2011 році. За умовами шоу, 20 осіб беруть участь в кулінарних змаганнях, і в підсумку переможець отримує грошову винагороду в розмірі 500 000 гривень, навчання в паризькій школі Le Cordon Bleu і можливість змінити своє життя. Так, переможниця 1 сезону Світлана Шептуха сьогодні — шеф-кухар в одному з модних ресторанів столиці.

Переможниця 2 сезону Єлизавета Глинська — експерт програм «Все буде добре», «Все буде смачно!» на каналі СТБ, учасниця міжнародних конкурсів кондитерського мистецтва.

Переможниця 3 сезону Ольга Мартиновська — фуд-продюсер шоу «МастерШеф», «МастерШеф Діти» на каналі СТБ.

Переможець 4 сезони Євген Злобін — кулінарний експерт, проводить авторські майстер-класи всією Україною.

Переможець 5 сезону Євген Клопотенко — засновник соціальної програми зі зміни харчування в школах України.