Телеканал СТБ знімає головне шоу 2017 року – «Сюрприз» 26 Грудня 2016

Телеканал СТБ розпочав зйомки нового масштабного соціально-розважального шоу «Сюрприз», яке втілюватиме в реальність мрії українців. Над проектом працює Творче об’єднання Мирослава Домалевського («Кохана, ми вбиваємо наших дітей», «Я соромлюся свого тіла», «Врятуйте нашу сім’ю»).

«Сюрприз» є адаптацією популярного формату Surprise Surprise, який успішно виходив на британському каналі ITV з 1984 року. За час свого існування, а це більше 150 випусків, проект втілив в реальність великі і маленькі мрії майже 2000 осіб. Масштабне сімейне шоу стало найулюбленішим у мільйонів британців.
Surprise Surprise успішно адаптований в США, Китаї, Польщі, Нідерландах (10 сезонів шоу виходить на телеканалі SBS6), Іспанії (Atenna 3, 7 сезонів), Румунії (8 сезонів).

—  «Сюрприз» — це проект, де виконуються мрії людей, вчинки яких заслуговують того, щоб про них знала вся Україна, —  коментує Мирослав Домалевський. —  Ми покажемо дивовижні історії, які доводять, що людські сили безмежні. Це справжні герої: хтось безкорисливо допомагає людям, хтось врятував життя іншої людини, хтось після трагічного випадку не зламався і тепер надихає своїм прикладом оточуючих, а хтось зумів круто змінити своє життя і досягти нових висот у віці, який зазвичай присвячують онукам. Але «Сюрприз» —  не про трагедії. Це легке студійне життєрадісне шоу для всієї родини.

Унікальність проекту в тому, що його учасники навіть не підозрюють, що номіновані на сюрприз. Це стає можливим завдяки їхнім близьким, колегам, друзям або людям, які хочуть сказати «дякую» таким несподіваним і дуже приємним способом. «Сюрприз» знаходить своїх героїв в студії, на вулиці, в магазині, на роботі і навіть вдома; а вручають його не тільки ведучі шоу, але і найвідоміші українці, серед яких обов’язково будуть зірки шоу-бізнесу.

Прем’єра шоу в ефірі СТБ відбудеться в 2017 році. Ім’я ведучого буде оголошено після новорічних свят.

syurpriz1-1024x576