Творці «Вартових Мрій» готують нове грандіозне шоу 29 Квітня 2016

У вересні 2016 року глядачі побачать нове шоу від творців «Вартових Мрій» — «Дім таємничих пригод». Ще більше неймовірних спецефектів, видовищних трюків і унікальних постановок чекають всіх уже цієї осені!

В шоу «Дім таємничих пригод» у Костянтина Томільченка з’явився співавтор — український режисер Олександр Братковський.

«Раніше ми з Олександром Братковським працювали в одній творчій групі, і зокрема при створенні “Вартових мрій”, але “творчим тандемом” виступаємо вперше, — коментує режисер-постановник, Костянтин Томільченко. — Нове шоу рясніє новими жанрами: цирковими трюками, акробатичними і ілюзійними номерами — напрямками, в яких Саша сильний. Ми перенесемо циркове мистецтво на театральну сцену, і це мусить бути дуже цікавим і видовищним!»

«Ідея створення цього шоу виникла, в першу чергу, в результаті бажання творити. У якийсь момент у нас з Костею ці думки зійшлися, а далі — все вилилося в сценарій, і робота закипіла», — додає режисер шоу «Дім таємничих пригод», Олександр Братковський.

«Дім таємничих пригод» — це страшно смішне шоу, яке однозначно сподобається і дітям, і дорослим. У нашому новому шоу глядачі побачать складні акробатичні трюки,що виконуватимуться без страховки, неймовірні циркові номери і видовищні танцювальні постановки. Особливо запам’ятаються глядачеві елементи магії, чарівництва і ілюзії, які створять таємничу атмосферу не тільки на сцені, а й у залі для глядачів. Для цього в шоу був запрошений кращий ілюзіоніст країни, переможець третього сезону «Україна має талант» — Віталій Лузкар. А ще більш видовищним «Дім таємничих пригод» зроблять нові спецефекти, розроблені спеціально для цього шоу.

«Для українського глядача – це новий формат, який ми хочемо далі розвивати, створюючи гідний продукт світового рівня, — коментує креативний продюсер шоу, Тала Онищук. — У кожному проекті ми намагаємося реалізовувати найсміливіші задуми наших режисерів, тому вони виходять унікальними і не схожими на попередні».

Продаж квитків на шоу почався 25 квітня, а прем’єра відбудеться 15 вересня 2016 року.

Anons_Nove-shou_Dim-tayemnichih-prigod