У новорічну ніч СТБ покаже мюзикл власного виробництва 28 листопадаа 2016

У новорічну ніч СТБ покаже комедійний мюзикл власного виробництва за участю відомих українських акторів, співаків і ведучих телеканалу. Зйомки святкового шоу вже стартували; працює над ним команда Тали Пристаєцької.

— Багато років ми показували глядачеві повтори наших найрейтинговіших шоу або святкові випуски знайомих проектів. Зараз нам хочеться піднести особливий новорічний подарунок, тим більше, що веселити ми вміємо, — ділиться Тала.

Дія мюзиклу починається в кабінеті Найголовнішого. За 2 години до Нового року з’ясовується, що святковий ефір під загрозою і показувати нема чого. Головний доручає Андрію Бєднякову і Дімі Танковичу терміново організувати новорічне шоу. Але дехто з ведучих вважає, що впорається з цим завданням набагато краще. І поки Діма і Андрій відчайдушно рятують ситуацію, парочка підступних змовників влаштовує їм різні пастки.

По ходу мюзиклу не тільки ведучі потраплять в комічні ситуації; під прицілом новорічного гумору виявляться і українські селебрітіз. Прикрасять дійство виступи улюблених українцями артистів і груп: Джамали, The Hardkiss, Лободи, «Время и Стекло» та інших.

— У мюзиклі ми відзначаємо найяскравіші, найбільш обговорювані події цього року, і робимо це максимально весело, в жанрі пародії, — відкриває секрети Тала Пристаєцька. — Всі герої наших історій — люди з прекрасним почуттям самоіронії. Вони знають, що ми знімаємо на них пародії, але про що саме — для них поки секрет.

Акторів, які грають головних героїв скетчів, команда новорічного шоу скрупульозно відбирала за кількома критеріями.

— Оскільки у нас жанр портретної пародії, ми шукали комедійних акторів, за типажем схожих на своїх персонажів, і таких що добре їх знають. Важливо було не просто вдало жартувати, а зробити так, щоб зірки впізнали на екрані себе, — продовжує Тала Пристаєцька. — Ми вважаємо, що у нас стовідсоткове влучання. Серед наші акторів: Ольга Голдис, Анатолій Ященко, Василиса Фролова, Валерій Юрченко, Тетяна Тернова; вони просто геніально копіюють оригінал.

Команда гримерів і стилістів СТБ неабияк попрацювала над завершенням образів; професійний мейк-ап, накладки, перуки, репліки нарядів зірок і навіть спеціальні пластичні маски від головного художника по гриму Вікторії Бессараб – все для того, щоб досягти максимальної схожості з персонажами.

Керівник і креативний продюсер — Тала Пристаєцька.
Сценарій — команда Івана Сидорко і Романа Голика.
Продюсерська група — Лілія Жирко, Вікторія Луцька, Христина Антонюженко.
Режисер ПТС — Максим Литвинов.
Режисери-постановники — Андрій Олейніч, Антон Щербаков, Олексій Даруга, Наталя Пасеницька, Володимир Половко.
Оператори — Діма Плюта, Андрій Урбанський, Сергій Ревуцький, Олексій Бардадим і ін.
Головний художник-постановник — Дмитро Костюмінскій.
Стиль — Дмитро Курята, Марта Панькевич, Ярина Кияк.
Грим — команда Вікторії Бессараб.

У ролях: Ольга Голдис, Анастасія Коротка, Анатолій Ященко, Василиса Фролова, Ярослав Герус, Катерина Кистень, Олексій Вертинський, Валерій Юрченко, Тетяна Тернова, Назар Задніпровський, Олексій Нагрудний, Інна Приходько, В’ячеслав Василюк, Ірина Малигіна, Денис Корабльов, Олександр Олексенко , Євген Лунченко, Борислав Борисенко, Сергій Куди, Петро Крилов та ін.

tankovych